Ondřej Novotný a Karlos Vémola vystoupí na Sport Alive 2022

V úterý 4. října se v pražském O2 Universu uskuteční nová sportovně-byznysová konference Sport Alive. Mezi pozvanými hosty nechybí promotér organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný a veterán UFC, zápasník Karlos Vémola. Kdy a na jaké téma vystoupí se dozvíte v článku.

Ondřej Novotný bude jedním ze speakerů na konferenci Sport Alive 2022 Foto: OKTAGON MMA

Novotný, Neruda a Vémola na konferenci Sport Alive 2022

Konference Sport Alive 2022 přitahuje velkou pozornost a organizátoři hlásí několik dní dopředu vyprodáno. Nahlednutí pod pokličku úspěšných tuzemských organizací a firem i zajímavé glosy napříč sportovním byznysem. 36 speakerů nabídne mnoho unikátních příběhů, ze kterých lze nasát spoustu inspirace, motivace a energie. Své zastoupení tu bude mít i smíšené bojové umění, konkrétně se o svoje zkušenosti a zajímavé podněty podělí Ondřej Novotný, Pavol Neruda a Karlos Vémola.

sipka Generálním partnerem akce je Tipsport, kde si za online registraci přijdete na 300 Kč

Promotéři Ondřej Novotný s Palem Nerudou přiblíží úspěšnou cestu organizace největší česko-slovenské organizace Oktagon v rámci prezentace pojmenované Oktagon MMA: Fenomén sportovního showbyznysu. Jejich čas přijde v 10:05 - 10:45.

Karlos Vémola vystoupí na téma Sportovní byznys v zámoří a v Česku v čase 16:40 - 17:20. Vzhledem k jeho úspěšné kariéře u nás i ve slavné UFC, bude probírat a porovnávat oba světy, včetně zajímavých zákulisních situací.

Po boku Terminátora vystoupí v tomto čase také bývalý basketbalista Jiří Welsch, který pro změnu přenese všechny přítomné do prostředí americké NBA.

Konference Sport Alive se dotýká skutečně široké škály sportů a oborů. Prostor zde dostanou úspěšné a progresivní značky z fotbalové prostředí, jako je AC Sparta Praha či například začínající projekty v podobě univerzitního hokeje. Program je situován na dvě pódia a panelové diskuze, prezentace i předávání know-how bude v Universu probíhat celý den.

Na program Sport Alive 2022 se podívejte zde:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Spolumajitel Oktagon MMA Pavol Neruda

Pavol Neruda – kariéra, projekty a životní příběh spolumajitele Oktagon MMA

Navenek nenápadný a klidný, jinak ale inspirující a inteligentní☀️ Věčně pozitivní Pavol Neruda je lídr se smyslem pro detail.✔️ Promotér a...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Ondřej Novotný

Kdo je Ondřej Novotný a co všechno dělá?

Ondřej Novotný je promotér, spolumajitel a komentátor MMA organizace Oktagon. ✔️ Výčet toho nejzajímavějšího z jeho života jsme shrnuli v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ