One Championship v Praze má potvrzené datum!

Turnaj Road to ONE 7: Night of Warriors už má potvrzené datum. První český galavečer světové organizace One Championship nabídne i zápasy domácích bojovníků.

One Championship v Praze uvidíme už v květnu Foto: thebigland/Shutterstock.com

Pražský turnaj Road to ONE 7: Night of Warriors má určené datum

Turnaj ve spolupráci One Championship a Night of Warriors s názvem Road to ONE 7: Night of Warriors proběhne 24. května 2021 v Praze. Vše bude samozřejmě záležet na aktuální situaci s koronavirem, ale s největší pravděpodobností bude galavečer bez diváků. Na domácí půdě by měli bojovat i Češi Tomáš Hron a Václav Sivák. Klikněte zde a vsaďte si na bojové sporty s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Turnaj One Championship v Česku se bude konat poprvé. Premiéra v Praze je skutečně skvělou zprávou, protože One Championship patří k největším organizacím na světě. Obvzláště v Asii můžeme popularitu srovnávat například i s takovým gigantem jako je UFC.

Road to ONE 7: Night of Warriors
Datum:
24. 05. 2021
Místo: Praha

Květnový galavečer Road to ONE 7: Night of Warriors přinese hlavně čtyřčlennou pyramidu do 95 kg, ve které bude nasazený i Tomáš Hron. Vítěz se následně probojuje do finálového turnaje, který by měl proběhnout v prosinci v Singapuru.

Dalším domácím potvrzeným fighterem je i Václav Sivák, který nastoupí stejně jako Hron v únoru na Oktagonu UNDG: Last Man Standing. Aktuálně probíhají i další jednání o účasti Vlada Idranyie, Matěje Nusky, Tadeáše Růžičky a Antonína Nigrína. První český turnaj One Championship proběhne díky velké zásluze promotéra Adriana Smrčky, který stojí za turnaji Night of Warriors a Yangames Fight Night.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tomáš Hron

Tomáš Hron – profil a životopis legendárního kickboxera

Tomáš „Rattlesnake“ Hron 🐍 je naprostou špičkou české postojářské scény. Zápasník K1, který se jako historicky první Čech probojoval do...

Vašek Sivák

Václav Sivák - profil a kariéra talentovaného zápasníka

Vašek Sivák je kometa ⭐ bojových sportů u nás i v zahraničí. Jako první Čech v historii 🥇 vybojoval mezi amatéry prestižní světový titul...

Organizace One Championship se poprvé ukáže v Česku

Slavná organizace One Championship zavítá do Česka

Asijská organizace One Championship uspořádá na jaře turnaj v Česku. 🤼 V zápasech se ukáží i Tomáš Hron a Václav Sivák.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ