Online registrace u Tipsportu: Vyzvedněte si 500 kč na MMA

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Sázková kancelář Tipsport nabízí novým hráčům 500 Kč za online registraci a bonus k prvnímu vkladu až do 50 000 Kč. K tomu navíc můžete zdarma sledovat livestreamy.

Zaregistrujte se u Tipsportu a získejte 500 Kč Foto: Tipsport

Vyzvedněte si 500 Kč za registraci a vstupní bonus až 50 000 Kč u Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport nabízí možnost registrace i následného ověření účtu z pohodlí domova. Jako nový uživatel navíc získáte i bonus 500 Kč a možnost bonusu na první vklad až do 50 tisíc korun. Na Tipsportu si rovněž můžete vychutnat bohatou nabídku sázek na bojové sporty a přímé přenosy z turnajů MMA zcela zdarma. Klikněte zde a vyzvedněte si 500 Kč zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Registrace u sázkové kanceláře Tipsport je velice jednoduchá a celou jí můžete vyřešit online. Nejprve klikněte zde na registrační formulář a pravdivě vyplňte vaše údaje. Následně obdržíte potvrzovací e-mail a provedete ověření totožnosti. To lze v současnosti udělat zcela online díky spolupráci s Tipsportu s bankami.

Váš bonus za registraci v hodnotě 500 Kč můžete ihned využít například na sázení zápasů UFC, nebo tipnout vítěze duelů v organizaci Oktagon. Zároveň se můžete těšit i na bonus k prvnímu vkladu až do výše 50 000 Kč. Ten získáte v hodnotě vašeho prvního depozitu, takže pokud vložíte např. 1500 Kč získáte vstupní bonus 1500 Kč atd.

Jak se zaregistrovat s sledovat livestreamy MMA u Tipsportu zdarma? Návod

Po registraci u sázkovky Tipsport můžete zcela zdarma sledovat velké množství livestreamů. Kromě fotbalových lig, NHL, nebo například tenisu, samozřejmě v nabídce naleznete i online streamy z bojových sportů. Například přenosy zápasů organizace Oktagon jsou v nabídce Tipsportu vždy.

  1. Klikněte zde a v rychlosti si založte účet u Tipsportu
  2. Nyní můžete 7 dní sledovat všechny přímé přenosy MMA a dalších sportů bez omezení. Následně je potřeba vsadit 30 Kč za měsíc.
  3. Vstupní bonus za provedení registrace v hodnotě 500 Kč obdržíte okamžitě. Pokud máte účet u České spořitelny, Air Bank, Equa Bank, ČSOB, či Monety je možné se ověřit kompletně online.
  4. TIP pro vás: Vstupních 500 Kč vám bez problému vystačí na kompletní sledování Oktagonu Underground, včetně finálových zápasů.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ