Patrik Kincl je novým šampionem Oktagonu, titul získal i Keita

Patrik Kincl zvítězil v bitvě nad Pirátem Krištofičem na body a stal se tak šampionem střední váhy. Bitvu o prozatímní titul zvládl lépe Losene Keita, která porazil Ronyho Paradeisera.

Patrik Kincl porazil Samuela Krištofiče a získal titul ve střední váze Foto: OKTAGON MMA

Šikana? Patrik Kincl si poradil s Pirátem a stal se šampionem

Patrik Kincl naplnil svá slova o šikaně a v titulovém duelu na Oktagonu 31 jednoznačně porazil Samuela "Piráta" Krištofiče na body. Úvodní tři kola byla zcela v režii českého bojovníka, který svého soupeře trápil na zemi, na což Krištofič neměl adekvátní odpověď. Kincl dominoval i velkou část čtvrtého dějství, ve kterém Pirátovi dokonce rozhodčí strhl bod za jeden z faulů.

Závěrečné kolo ovšem Kinclovi vůbec nevyšlo. Pirát doručil rychlý takedown a většinu času strávil v dominantní pozici. Jedinou šancí na vítězství ale bylo pro Krištofiče pouze ukončení soupeře, což si Kincl zkušeně pohlídal a po právu mohl slavit výhru. Patrik Kincl je tak novým šampionem střední váhy.

Losene Keita ukázal úžasnou fyzičku a Paradeisera porazil na body

Po drtivé výhře nad Karolem Ryšavým dostal Losene Keita titulovou šanci proti Ronaldu Paradeiserovi. Populární Rony o zápas s Keitou dokonce požádal. Hlavní předzápas večera splnil nejpřísnější měřítka a nabídl parádní bitvu. V prvním kole se podařilo Paradeiserovi dostat na záda Keity, kde už nasazoval škrcení, ale Keita dokázal uniknout.

Schopnost vstávat po takedownu ukázal Black Panther hned několikrát. V postoji navíc Keita tvrdě a přesně trefoval a i v pozdějších kolech ukazoval vynikající pohyb. Opasek prozatímního šampiona lehké váhy tak po nezpochybnitelné bodové výhře putuje do Belgie. Další zápas pro Loseneho Keitu je díky vítězství daný. Utká se v bitvě šampionů s Ivanem Buchingerem.

Konečně zaplněná hala: Bojovníkům fandilo více než 10 000 diváků

Skvělou atmosféru všech zápasů vytvořilo více než 10 tisíc fanoušků, což byla maximální povolená kapacita podle aktuálních protikoronavirových opatření. Další turnaj organizace Oktagon v O2 Areně proběhne už na 21. května, kdy se koná Underground se zápasem Vémola vs. Marpo. Doufejme, že to už bude největší sportovní hala v Česku zaplněná do posledního místa.

sipka Kompletní online report a výsledky z turnaje OKTAGON 31 naleznete zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný s Patrikem Kinclem

Oktagon 31: Pirát vs. Kincl informace, datum a livestream

Oktagon 31 ⭐ se bude konat 26. února. Galavečer proběhne v pražské O2 Areně a hlavním fightem bude bitva Krištofič vs. Kincl o titul ve...

Ronald Paradeiser bude bojovat o titul prozatimního šampiona

Oktagon 31: Paradeiser vs. Keita analýza, kurzy a stream

Ronald Paradeiser má před sebou další obrovskou výzvu. Na Oktagonu 31 se střetne s neporaženým Losenem Keitou v bitvě o prozatímní titul...

Zdeněk Polívka má po sérii vítězství důvod k úsměvu, OKTAGON MMA

Oktagon 31: Zdeněk Polívka vs. Alex Lohoré analýza, kurzy a tip

Nenápadný Zdeněk Polívka má na turnaji Oktagon 31 velkou šanci přiblížit se titulovému zápasu střední váhy. Poradí si s vracejícím se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ