Patrik Kincl popisuje jeden z nejcennějších skalpů své kariéry

Turnaj KSW 61 je minulostí. Český zápasník Patrik Kincl se na něm postaral o další úspěch pro tuzemské MMA, když dokázal otočit průběh zápasu a ukončit Tomasze Romanowskiho.

Patrik Kincl si připsal na KSW 61 druhé vítězství v Polsku Foto: Instagram/patrik_kincl

Patrik Kincl se na KSW 61 blýskl dalším parádním výkonem. Jak daleko je od titulové šance?

Přijel, viděl a ve 2. kole zvítězil. Další zářez Patrika Kincla v polské organizaci KSW se ale nerodil vůbec lehce! Soupeř na něj v úvodu fightu doslova vlétl, a chvílemi to dokonce "zavánělo velkým průšvihem".

„Nebyl jsem schopen si proti přemotivovanému soupeři prosadit svůj styl. Menší klec mě trochu svázala, a já přistoupil na jeho hru. Potřeboval jsem si to jen pohlídat a doufal jsem, že se mi soupeř unaví, začne si ještě více věřit, přestane být pozorný a více se otevře. Vyplatilo se mi první kolo zahodit a začít od znova v kole druhém. Sice se ho nikomu nepodařilo ukončit už více než 10 let, ale v momentě, kdy jsme dopadli na zem, věděl jsem, že ho mám.“ popsal Patrik svoje vítězství v zápase.

Výhry v duelu, který se nevyvíjel podle jeho představ, si obrovsky cení, stejně jako veškeré podpory a fanoušků, kteří dorazilo přímo do arény v Gdaňsku. V jeho profesionální MMA kariéře šlo už o 24. výhru a druhou v největší polské organizaci.

Co dál?

Známý showman se netají ambicemi dojít si v KSW pro titul. Nyní je k této šanci po návratu do velterové váhy a další výhře zase o kus blíže. Díky sobotní výhře se přiblíží na dostřel TOP 10 velterové divize, odkud vede k titulovému souboji v jeho případě 1-2 zápasy. Králem velterové divize KSW je v současnosti Chorvat Roberto Soldič, který už má za sebou i jednu úspěšnou obhajobu pásu.

Další dobrou zprávou je také fakt, že Patrik neutrpěl v zápase prakticky žádné šrámy. Na podzim ho tak v kleci KSW můžeme očekávat znovu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Šampion střední váhy organizace Oktagon MMA Patrik Kincl

Patrik Kincl - životopis a zápasy MMA bojovníka

Patrik "Inspektor" Kincl patří mezi nejlepší české MMA bojovníky☝ ve velterové a střední váze. Zároveň je trenér a tvůrce podcastů a videí...

Patrik Kincl dnes bude bojovat na KSW 61

KSW 61: Tomasz Romanowski vs. Patrik Kincl kurzy, analýza, tip

Zkušeného českého fightera Patrika Kincla čeká v sobotu 5. 6. ⏰ druhý zápas v polské organizaci KSW. Jeho titulové ambice se pokusí...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ