Patrik Kincl vyzve legendárního Tomasze Drwala

Patrik Kincl bude mít souboj s polskou legendou. Na turnaji KSW 57 se po dvou smolně zrušených zápasech utká s Tomaszem Drwalem.

Patrik Kincl bude bojovat na KSW 57 Foto: Instagram/patrik_kincl

Patrik Kincl se v prosinci utká s legendárním Tomaszem Drwalem

Patrik Kincl už se pořádnou dobu neukázal v MMA zápase, ale čekání je konečně u konce. Český bojovník se v KSW utká s legendárním Polákem Tomaszem “Gorilla” Drwalem. Souboj proběhne na KSW 57 už 19. prosince. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Český fighter Patrik Kincl naposledy v oktagonu porazil Mattia Shiavolina a následně se domluvil s polskou organizací na zápasech s Robertem Soldićem a s Michalem Materlou. Ani jeden z očekávaných duelů ale nevyšel. Nejprve se totiž Kincl zranil a pak přišla koronavirová pandemie.

Tomasz “Gorilla” Drwal se stal prvním polským zápasníkem v americké UFC. Po prohře o titul KSW s Michalem Materlou sice ukončil kariéru, ale následně se vrátil a parádním výkonem zničil Lukasze Bienkowskiho. Patrika Kincla tak čeká ve váze do 84 kg velmi kvalitní soupeř.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.