Patrik Kincl vyzve legendárního Tomasze Drwala

Patrik Kincl bude mít souboj s polskou legendou. Na turnaji KSW 57 se po dvou smolně zrušených zápasech utká s Tomaszem Drwalem.

Patrik Kincl bude bojovat na KSW 57 Foto: Instagram/patrik_kincl

Patrik Kincl se v prosinci utká s legendárním Tomaszem Drwalem

Patrik Kincl už se pořádnou dobu neukázal v MMA zápase, ale čekání je konečně u konce. Český bojovník se v KSW utká s legendárním Polákem Tomaszem “Gorilla” Drwalem. Souboj proběhne na KSW 57 už 19. prosince. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Český fighter Patrik Kincl naposledy v oktagonu porazil Mattia Shiavolina a následně se domluvil s polskou organizací na zápasech s Robertem Soldićem a s Michalem Materlou. Ani jeden z očekávaných duelů ale nevyšel. Nejprve se totiž Kincl zranil a pak přišla koronavirová pandemie.

Tomasz “Gorilla” Drwal se stal prvním polským zápasníkem v americké UFC. Po prohře o titul KSW s Michalem Materlou sice ukončil kariéru, ale následně se vrátil a parádním výkonem zničil Lukasze Bienkowskiho. Patrika Kincla tak čeká ve váze do 84 kg velmi kvalitní soupeř.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ