Petr Yan je opět šampionem bantamu. Co vzkázal Sterlingovi?

Ruský zápasník Petr Yan si na UFC 267 došel pro titul prozatímního šampiona bantamové váhy. S Cory Sandhagenem předvedli neuvěřitelnou přestřelku!

Petr Yan získal prozatímní titul bantamové váhy Foto: Profimedia

Yan je prozatímním šampionem bantamové divize, Sandhagen kouše další pětikolovou porážku

Zápas večera! To byl bez nadsázky fantastický duel na 5 kol mezi Petrem Yanem a Cory Sandhagenem na UFC 267. Ještě v polovině zápasu to byla neskutečně vyrovnaná válka, poté ale otěže zápasu přeci jen čím dál více přebíral rodák ze Sibiře.

Petr Yan potvrdil roli favorita a proti vysokému a atleticky skvěle vybavenému Sandhagenovi si připsal výhru na body. Je tak novým prozatímním šampionem divize do 61 kilogramů.

Samotný zápas se nesl ve znamení vysoké školy strikingu a skvělého pohybu z obou stran. Zatímco Sandhagen skvěle úhloval, ústupoval a uhýbal do stran, Yan držel po většinou střed klece, čímž vyvíjel na soupeře neustálý tlak. Američan se kromě svých typických naskočených kolen pokoušel také o takedowny, které ale ani v jednom případě nebyly úspěšné. Naopak Yan těžil z vynikající fyzické kondice, tvrdých roundkicků i loktů z otočky. Nejblíže ukončení měl zápas ve třetím a čtvrtém kole, ze všech kritických situací se ale Sandhagen dokázal dostat.

Nakonec však musel vypít pomyslný "kalich hořkosti" až do dna, neboť podruhé během posledního půl roku prohrál v pětikolovém zápase na body.

Petr Yan v pozápasovém rozhovoru mluvil o tom, že jeho další zápas bude buď s "klaunem Sterlingem", nebo T. J. Dillashawem, který je ovšem aktuálně po operaci kolene a jeho rekonvalescence se protáhne. Podle všeho to tedy vypadá, že se začátkem příštího roku dočkáme peprné titulové odvety mezi Yanem a Sterlingem.

sipka NA PRŮBĚH VŠECH ZÁPASŮ HLAVNÍ KARTY UFC 267 SE PODÍVEJ ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jan Blachowicz je v souboji s Gloverem Teixeirou velkým favoritem

UFC 267: Blachowicz vs. Teixeira - datum, karta, livestream

Extrémně zajímavý turnaj✨ z pohledu českého fanouška se nezadržitelně blíží! Na turnaji UFC 267 v Abu Dhabí se v nové roli představí i Jiří...

Glover Teixeira se stal šampionem

Obrovské překvapení! Teixeira ve druhém kole uškrtil Blachowicze

Měla to být jasná záležitost. Brazilský veterán Glover Teixeira ale v titulové bitvě zcela zastínil Jana Blachowicze a ve druhém kole si...

Petr Yan

Petr Yan - životopis a zápasy MMA bojovníka

Petr „No Mercy“ Yan🧨 je ruský MMA zápasník – jedna z největších hvězd⭐ současného světa smíšených bojových umění. Je bývalým šampionem...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ