Pirát vs. Kincl: Peprný trashtalk a první staredown

Hlavní aktéři turnaje Oktagon 31 Pirát Krištofič a Patrik Kincl se poprvé zblízka podívali jeden druhému do očí. Co si řekli a kdy plánují jeden druhého ukončit?

Ondřej Novotný poprvé oficiálně vyzpovídal Patrika Kincla a Samuela Krištofiče Foto: OKTAGON MMA

Pirát a Kincl mají za sebou úvodní staredown i otázky na tělo

Turnaj Oktagon 31 přinese 26. února 2022 bitvu o titul střední váhy organizace Oktagon. Promotér největší domácí organizace Ondřej Novotný vyzpovídal oba fightery, a ti tak dostali první příležitost k přímé slovní přestřelce z očí do očí. Co si řekli?

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Samuel Pirát Krištofič byl první, kdo dostal přednost odpovědět na otázku Ondřeje Novotného. Spolumajitel organizace Oktagon si pro slovenského bijce i jeho českého soupeře Patrika Kincla připravil několik otázek na tělo, které vyústily až k výživnému trashtalku mězi oběma kohouty.

„Bojíš se mého postoje, stále v zápasech jen utíkáš a KO úder nemáš, tak jak by si mě mohl v postoji ukončit“ Budeš se snažit o takedowny, ale zůstane jen u snahy. Knokautuju tě ve druhém kole!“ pronesl Pirát směrem ke Kinclovi. Ten samozřejmě kontroval:

„Chceš mi říct, že moje takedowny ubráníš? Doufám, že si pak vzpomeneš na tvoje řeči o tom, že mě ukončíš. Porazil jsem už o level lepší bojovníky, než jsi ty. Vítězství na body proti tobě neberu. Porazím tě po dominantním výkonu a zavřu pusu všem pochybovačům, jestli si tento zápas zasloužím. Stihnu to ještě v prvním kole.“ Reagoval Patrik Kincl

Mojí hlavní motivací je odveta s Karlosem Vémolou, tvrdí Kincl. Řeč byla i o sázce

Ondřej Novotný pokládal oběma borcům otázky i na dřívější zápasy, či kariérní přešlapy a rodinné povinnosti. Tam už se ale zdaleka tolik nejiskřilo. Občas se dokonce oba shodli. Jisté ovšem je, že 26. února si půjdou oba pro vítězství, o kterém jsou už nyní více než přesvědčeni.

Zatímco Pirát by si případnou výhrou otevřel dveře do světa, pro Kincla je hlavním hnacím motorem odveta s Karlosem Terminátorem Vémolou. Otevřelo se také téma případné sázky mezi Pirátem a Kinclem, a tak se můžeme těšit, co oba do zápasu vymyslí jako extra motivaci.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ