Potvrzeno: Keita vs. Sanikidze – kdo bude šampion?

Je to potvrzené: fanoušci Oktagonu se můžou radovat, protože se konečně dočkají kýženého zápasu Losene Keita vs. Mate Sanikidze. Obhájí Sanikidze titul, nebo se z Keity stane dvojnásobný šampion Oktagonu?

Šampion pérové váhy Maté Sanikidze Foto: OKTAGON MMA

Keita vs. Sanikidze – dva neporažení společně v kleci

O potenciálním souboji šampiona pérové váhy Mateho Sanikidze a jeho vyzyvatele a držitele titulu v lehké váze Losene Keity se mluví už dlouho a je to jeden ze zápasů, po kterém fanoušci hladově volali – a Oktagon jejich přání vyslyšel.

„Souboj naprosté elity a dvou v OKTAGON MMA neporažených bojovníků,“ oznámil Oktagon chystaný zápas – tito dva šampioni a rivalové na život a na smrt se spolu 29. dubna utkají v rámci bratislavského turnaje Oktagon 42.

Keita se Sanikidzem se už nějakou dobu pošťuchují na sociálních sítích (Keita dokonce na instagramu zazpíval a Sanikidzeho nakonec hledal i v koši) a je jasné, že Sanikidze si svůj těžce vydobytý titul, který získal koncem minulého roku v zápase s Jakubem Tichotou, nenechá jen tak vzít: „Čas někomu nakopat zadek,“ okomentoval hned Mate nově ohlášený zápas.

Stejně tak velkou motivaci má ale i Losene Keita, kterému se otevírá šance být dvojnásobným šampionem Oktagonu. Oba se pyšní v rámci Oktagonu dlouhou řadou výher, ačkoli Keita jich má na kontě o trochu víc. Naposledy si podal Samuela Barka v mnichovském zápase, který dopadl technickým KO.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Ještě předtím se stejným výsledkem Keita připravil o titul v lehké váze Ivana Buchingera, jenž se do té doby pyšnil hned dvěma tituly Oktagonu. Podaří se teď totéž Keitovi, nebo zůstane šampionem Sanikidze?

Oktagon 42 - Keita vs. Sanikitze
Zápasník Losene Keita Mate Sanikitze
Věk 25 24
Výška 176 cm 183 cm
Váhová kategorie Lightweight Featherweight
Gym Lamiro Fight Club Champion Academy
Bilance (v - p - r) 10 - 0 - 0 9 - 2 - 0

Na zápas už jsou také vypsané kurzy. České sázkové kanceláře v tuto chvíli favorizují Losenea Keitu. Klikněte zde a vsaďte si na svého favorita.

Připomeňte si poslední Keitovu výhru:

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jake Paul vs. Tommy Fury

Box: Jake Paul vs. Tommy Fury datum, kurzy, analýza a tip

Boxerský svět 🥊️ se momentálně upíná k několikrát odložené bitvě mezi Jakem Paulem a Tommym Furym.⚡ Na co si v tomto třaskavém utkání...

Karlos Vémola tvrdě trénuje

„Zase ze mě dělaj sexuálního predátora,“ stěžuje si Vémola

Vémolu čeká návrat do klece, a tak se rozjel do Thajska, aby pořádně natrénoval. Teď však uniklo video, podle něhož tam není sám. Co na to...

Karlos Vémola se momentálně připravuje v Thajsku

Karlos Vémola ladí formu v Thajsku. Jak tráví volný čas?

Karlos Vémola v těchto dnech podstupuje náročný tréninkový kemp v dalekém Thajsku. Volný čas po těžkých sparinzích tráví se zvířaty a...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ