Potvrzeno, podepsáno! David Dvořák jde znovu do boje v UFC

Český zástupce v UFC David Dvořák má oficiálně v kapse další kontrakt s UFC. V rámci UFC Fight Night bude koncem května čelit nebezpečnému Brazilci, který je na žebříčku muší váhy hned za ním.

David Dvořák má potvrzený zápas Foto: Instagram/dvorak.david

Zpět do akce: David „Undertaker“ Dvořák podepsal s UFC novou smlouvu, vyzve ho Raulian Paiva

David Dvořák se dočkal! Krátce po svém přesunu do TOP 10 muší váhové divize elitní UFC vypustil do světa zprávu o dalším duelu. V něm se 22. května 2021 poměří s brazilským fighterem Raulianem Paivou, který v nejlepší MMA lize působí od roku 2019. Vyzvedni si bonus 150 Kč za online registraci a sázej na zápasy UFC

MMA - sleduj průběh zápasu zde

UFC: David Dvořák i Jiří Procházka budou zápasit v květnu 2021

Květen bude pro českého fanouška MMA doslova nabitý. Krátce poté, co jsme informovali o posunu Davida Dvořáka do elitní desítky muší váhy, podepsal smlouvu na příští zápasy v UFC. A čeká ho zkouška jako hrom!

Raulian Paiva zvítězil ve dvou posledních duelech, a zejména tvrdý knockout Marka De La Rosy stojí za pozornost. Těmito úspěchy dal zapomenout na nepovedený rok 2019, kdy naopak 2x v řadě prohrál. Soupeře David Dvořák oficiálně oznámil jméno svého soupeře první týden v březnu a již dřívější spekulace se jen potvrdily.

Ještě předtím, konkrétně 1. května, nás čeká i odložený a ostře sledovaný zápas Jirky Procházky s Dominickem Reyesem. Ten stejně, jako bitva Davida Dvořáka, proběhne v Las Vegas v rámci UFC Fight Night. Třetím do party, jenž se představí v kleci UFC v květnu je Slovák Ludovíť Klein, kterého po úspěšné premiéře čeká druhý zápas.

David Dvořák od roku 2012 nezakusil v kleci porážku a v UFC čítá jeho bilance 2 zápasy a 2 výhry. Přídá třetí zářez? My věříme, že ano!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Dvořák bojuje v muší váze organizace UFC

David Killa Khroust Dvořák - životopis a zápasy MMA bojovníka

David Undertaker Dvořák ❤️ je česká hvězda v prestižní UFC, kde nastupuje v muší váhové kategorii✅. Aktuálně je na 9. příčce žebříčku.

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Jiří Procházka, MMA bojovník - ČTK, Krumphanzl Michal

Odtajněno: Procházka a Reyes znají nový termín zápasu

Letošní 1. máj bude nejen lásky čas❤️, ale i datum druhého zápasu Jirky Procházky ve slavné UFC.⚡ Svěřenec Martina Karaivanova musel...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ