Potvrzeno! UFC 249 bude mít titulový zápas Ferguson - Gaethje

Fanoušci MMA se mají na co těšit. Na UFC 249 se 18. dubna o titul utkají Justin Gaethje a Tony Ferguson. Karta turnaje navíc slibuje další zajímavá jména.

Justin Gaethje Foto: Instagram

UFC 249 nabídne souboj o titul mezi Fergusonem a Gaethjem

UFC 249 má svůj titulový zápas. Místo Khabiba Nurmagomedova se na turnaji, u kterého se stále ještě neví, kde doopravdy proběhne, ukáže Justin Gaethje. Fanoušci MMA tak uvidí pořádnou bitvu. Duel Tonyho Fergusona s Justinem Gaethjem totiž rozhodně bude patřit k nejzajímavějším bitvám letošního roku. Klikněte zde a vsaďte si na kompletní kartu UFC 249.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

O místě konání ředitel UFC Dana White stále mlží. Aktuálně se dokonce objevují spekulace, že si americká organizace dokonce pořídí vlastní ostrov, kde by bylo všechno potřebné zázemí. Aktuální pandemie koronaviru totiž po celém světě pořádání podobných turnajů nesmírně ztěžuje.

Už teď je jasné, že UFC 249 proběhne zcela bez diváků. Jedinou možností tak bude sledování přímých přenosů. Kromě souboje o titul prozatimního šampiona lehké váhy UFC (vítěz se s největší pravděpodobností utká s Nurmagomedovem) na galavečeru 18. dubna uvidíme i odvetný duel Rose Namajunas s Jéssicou Andrade. Minulé střetnutí skončilo nepříjemným zraněním Namajunas, která je hladová po odvetě. Fight Card zkrátka slibuje nejlepší podívanou dosavadního roku 2020.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.