Předčasný konec. Boráros odstupuje z reality show Survivor

Soutěž Survivor Česko-Slovensko 2022 přichází o výrazného člena z řad soutěžících. Proč Gábor Boráros nečekaně ve hře končí?

Gábor na vlastní žádost končí v Survivoru Foto: Instagram/boraros_gabor

Gábor Boráros končí v Survivoru na vlastní žádost

Bojovník Gábor Boráros si na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je bojovat o holé přežití na ostrově. Ve hře Survivor Česko-Slovensko 2022 patřil k nejvýraznějším tvářím. Teď se však objevila zpráva, že populární Slovák s maďarskými kořeny z reality show odstupuje. Co za tím je?

Účinkování Gábora Borárose v reality show Survivor se těšilo pozitivním ohlasům u fanoušků a velmi oblíbený byl i ve svém kmeni Mao. Jenže náročné podmínky, včetně fyzického a psychického vypětí, podle serveru expres.cz zápasníka dohnaly.

Gábor Boráros v Survivoru předčasně končí. Hlavní příčinou jsou zdravotní problémy, konkrétně má jít o poraněné koleno. To samozřejmě ohrožuje i jeho nejbližší sportovní kariéru. V každém případě současná situace mu neumožňuje v soutěži pokračovat, přestože sám zápasník chtěl bojovat dále. Nakonec ale dal na rady lékařů a v nelítostné reality show končí, píše expres.cz.

Drsná hra Survivor tak znovu ukazuje, jak nevyzpytatelná dokáže být. Soutěžící si nemohou být jistí vůbec ničím a o dalším osudu může rozhodovat i sebemenší detail. Boráros se tak po nezvyklé roli po vyřešení zdravotních komplikací vrátí do kolotoče bojových sportů. Avšak podle původních plánů by to v jeho případě nemělo být MMA, ale boxerský ring.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ