Přestupová bomba! Robocop Soldič dal košem UFC i KSW

Nejlepší MMA zápasník mimo UFC současnosti se postaral o pořádné pozdvižení. Roberto Soldič v úterý oznámil svoje další plány. Tohle se rozhodně nečekalo.

One Championship - Zdroj thebigland, Shutterstock.com Foto: thebigland/Shutterstock.com

Roberto Soldič KSW tituly obhajovat nebude, míří za exotikou

Ne vždy je pro MMA zápasníky UFC nejvyšší metou. Názorně o tom přesvědčil Roberto Soldič, který si místo toho vybral hodně překvapivou destinaci. Nově bude dvojnásobný šampion KSW působit v asijské organizaci ONE FC, kde má přislíbené titulové zápasy napříč několika bojovými sporty.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Chorvatský bojovník Roberto Soldič (20-3) se po zisku druhého titulu v KSW rozmýšlel, kudy povedou jeho další kariéry kroky. Všeobecně se čekalo, že využije nabídnutého lasa z UFC, avšak nakonec tomu tak není.

Podle zahraničních zdrojů nabídla organizace UFC Soldičovi zdaleka nejhorší finanční podmínky, čehož okamžitě využila polská KSW a nabídku takřka trojnásobně vylepšila. Ani to však nestačilo. Soldič nakonec neodolal vábení asijského kolosu ONE FC, kam přichází jako obrovská hvězda. Kromě toho, že Soldič v ONE FC pohádkově zbohatne, ocenil i tamní „lidské vztahy“ mezi vedením a bojovníky.

Vůbec největší motivací je ale pro samotného Soldiče fakt, že by se měl v budoucnu utkat o titulové pásy nejen v MMA, ale i kickboxu, Muay Thai či boxu. One Championship totiž organizuje turnaje v různých bojových disciplínách, navíc jde ve světě o obrovsky prestižní značku.

Pravdou ovšem je, že v Evropě není ONE FC zdaleka tolik sledovaná, jako například UFC. Odmítnutí nejslavnější ligy smíšených bojových umění dnes už vídáme zřídkakdy. Z domácí scény se v dávné minulosti jinou cestou, navzdory nabídce na stole, vydal slovenský bojovník Ivan Buchinger. Na druhou stranu Roberto Soldič má v 27 letech to nejlepší teprve před sebou, takže není vyloučeno, že v budoucnu do UFC přeci jen zamíří.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Vojto Barborík po zápase s Ivanem Buchingerem, OKTAGON 27

Nečekaná výzva: Elitní slovenský bijec bude bojovat v zámoří

Organizace PFL vítá do svých řad další známé jméno domácí scény. Boj za velkou louží si vyzkouší před slovenský zápasník se zkušenostmi z...

Mach Muradov zná termín a soupeře pro svůj pátý zápas v UFC

Muradov vyzve na velkolepém UFC 280 nebezpečného Brazilce

Mach Muradov má potvrzeného příštího soupeře. Tentokrát se představí na číslovaném turnaji UFC 280 v Abu Dhabí. Právě tady bude podle...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ