Příběh Attily Végha se brzy vrátí na obrazovky

Filmové zpracování filmu Attila se na podzim dočká pokračování. Vítěz zápasu století a bývalý šampion Bellatoru představil na sociálních sítích 8 dílnou sérii, která volně naváže na úspěšný film režiséra Petra Větrovského.

MMA, Oktagon, Karlos Vémola, Atilla Végh - Zdroj ČTK, Krumphanzl Michal Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Attila Végh odtajnil chystaný seriál o své kariéře a životní cestě. Bude ho vysílat O2 TV Sport

Dechberoucí a motivační. Film Attila vzbudil v roce 2020 velké ohlasy a vyvolal spoustu pozitivních emocí. Už tehdy Attila Végh a šéf projektu Petr Větrovský avizovali, že filmem jejich spolupráce teprve začíná. A měli pravdu. V listopadu 2021 totiž spatří světlo světa osmidílný seriál, který daleko hlouběji mapuje kariéru i osobní život oblíbeného Attilky.

Nejuznávanější slovenský fighter všech dob se těší u nás i v rodné zemi obrovské popularitě. Už samotný film Attila z dílny VDN Productions se extrémně povedl, což lze očekávat i u seriálu, který dostal příznačný název „Z vrcholu na dno a zase zpět“. Majitel a trenér trnavského SFG gymu na závěr dodává, že seriál poběží v Česku na O2 TV Sport a na Slovensku na TV JOJ.

Attila se v těchto dnech soustředí na nadcházející duel Lajoše Kleina s Michaelem Trizanem ve slavné UFC. Se svým svěřencem je přímo na místě v Las Vegas a společně si jdou pro druhou výhru mezi elitou. Mimochodem ve městě hříchů se rovněž natáčely materiály k připravovanému seriálu, takže se máme i z tohoto pohledu rozhodně na co těšit.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ