Proč chce David Dvořák čekat na nebezpečného soupeře z Číny?

David Dvořák v posledním vyjádření vysvětluje, proč se posouvá termín jeho příštího zápasu v UFC. Naposledy zápasil v květnu letošního roku.

David Dvořák je ve fázi tvrdé přípravy Foto: David Dvořák

Dvořák si na původního soupeře počká, i když o něco déle

Chci tě! Přesně tohle vzkázal český UFC zápasník David Dvořík svému příštímu vyzyvateli, kterým bude Číňan Su Mudaerji. Undertaker měl jít do boje už v prosinci tohoto roku, kvůli drobnému zranění na straně soupeře se ale tento nesmírně zajímavý duel odkládá na únor 2022.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

David Dvořák však o tohoto soupeře podle vlastních slov enormně stojí. "Věnovali jsme s týmem tomuto zápasu hodně času v přípravě, takže se nám nechce brát teď někoho jiného. Tento soupeř je navíc hodně specifický, takže jsme se rozhodli, že si na něj počkáme o něco déle." vysvětlil aktuálně desátý muž žebříčku muší divize.

Rodáka z Hradce Králové pojí se soupeřem stejná aktuální forma. Také Su Mudaejri totiž v UFC zvítězil třikrát v řadě, při své premiéře v roce 2018 nestačil jen na Louise Smolku. Stejně jako David i my samozřejmě věříme, že to bude právě on, kdo připraví aktuální dvanáctce žebříčku muší váhy druhou porážku v UFC.

Dvořák se naposledy představil v květnu proti na rychlo zaskakujícímu Juancamilo Ronderosovi. Kolumbijce dokázal uškrtit v polovině prvního kola a natáhl svoji neuvěřitelnou sérii vítězství na 16 zápasů.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Bojové sporty, Figueiredo vs Perez, UFC 255 - ČTK, ZUMA, Diego Ribas

Deiveson Figueiredo - životopis a zápasy UFC

Deiveson Figueiredo je brazilský MMA zápasník, nastupující pod hlavičkou UFC.✔️ V současnosti je držitelem pásu šampiona ⭐ v muší váhové...

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ