Procházka stihl v Las Vegas i návštěvu casina. Kolik vyhrál?

Šampion UFC Jiří Procházka si během pobytu v Las Vegas užil kopec zábavy. Kromě mediálních a sponzorských povinností přišla řada také na návštěvu místního casina.

Jiří Procházka si v Las Vegas kromě pracovních povinností užil i místní zábavu Foto: Jiří Procházka

Párty s Adesanyou i adrenalin v casinu. Procházka ve městě hříchů pokoušel štěstěnu

Stále ještě čerstvý šampion UFC Jiří Procházka má za sebou pracovní cestu do Las Vegas. Tam se sešel s vedením UFC, kvůli vyjednávání o příštím zápase a zároveň si plnil povinnosti směrem ke sponzorům i médiím. Jen o pár dní později přišlo z jeho strany rozhodnutí. Chce odvetu s Gloverem Teixeirou. Potvrzení ze strany UFC je v tuto chvíli spíše formalitou.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Během několika dní toho Procházka stihl ve Vegas opravdu hodně. Podal si ruku s největšími hvězdami organizace, byl osobně přítomen na galavečeru UFC 276 a zúčastnil se soukromé párty u Israela Adesanyii.

„První dny byli velký shon. Samé povinnosti a mediální humbuk. Pak se to uklidnilo, takže jsme vyrazili i do města a za zábavou“, začal Procházka.

A co by to bylo za výlet do města hříchů, kdyby nedošlo na kasino a hrací automaty. Z návštěvy místního podniku si odnesl dokonce úsměvnou historku, se kterou se podělil.

„Hrál jsem na automatu, který byl vysoký asi dva a půl metru. Hra se jmenovala čaroděj ze země Oz. Ta vesnička mi trochu připomínala Hostěradice (smích). Při vítězným tahu tam pobíhali lidé a mávali, bylo to srandovní a moc jsem si to užil.“, hodnotil zpětně tuto formu zábavy český samuraj.

„Člověk by neměl jít do casina s tím, že musí nutně něco vyhrát. Musí si určit nějakou částku a vědět, že o ní může přijít. Takhle jsem to udělal já. Nakonec jsem z toho i něco vytřískal“, přemýšlel nahlas dobře naladěný český zápasník v rozhovoru pro isport.cz. Přesná částka ovšem z jeho úst nepadla.

Nyní ho tedy s vysokou pravděpodobností čeká odveta s vyhlášeným BJJ specialistou Gloverem Teixeirou. Pro organizaci UFC šlo o nejlepší možnou volbu, což Jiří sám potvrdil, třebaže si primárně dělal zálusk na Poláka Jana Blachowicze. Více o jeho výzvě směrem k brazilské legendě jsme psali zde.

Cestu do Las Vegas, kde mimo jiné aktuálně probíhá ostře sledované WSOP 2022 v pokeru, hodnotí kladně. A není vyloučeno, že se tam za pár měsíců vrátí, jelikož většina turnajů UFC se koná právě tam, případně v jiných amerických městech. Na oznámení přesného termínu a místa konání velmi zajímavé odvety si však budeme muset ještě chvíli počkat.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ