Prohra a vyhazov: Veterán Alistair Overeem končí v UFC

Legenda bojových sportů Alistair Overeem dostala po prohře vyhazov z  UFC. Pověsí Overeem kariéru na hřebík, nebo ho uvidíme v jiné organizaci?

Alistair Overeem bojovník - ČTK, ZUMA, Diego Ribas Foto: ČTK/ZUMA/Diego Ribas

Veterán Alistair Overeem po prohře s Volkovem končí v UFC

Ještě poměrně nedávno vyhlašoval Alistair Overeem útok na titul v těžké váze. Pár dní po porážce s Alexanderem Volkovem je ovšem všechno jinak. Čtyřicetiletý fighter byl totiž z UFC vyhozen a aktuálně není jasné, kde bude jeho kariéra pokračovat. Opět se navíc ukázalo, že se nejslavnější MMA organizace ke svým bývalým hvězdám občas chová až trochu krutě. Klikněte zde a sledujte živě zdarma zápasy MMA.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

V sobotu 7. prosince 2019 zbývalo do konce posledních pár vteřin zápasu Alistaira Overeema s Jairzinhem Rozenstruikem. Overeem mířil k jednoznačnému vítězství na body. Z ničeho nic ho ovšem překvapí rána, která mu trhá ret i s kusem obličeje. Rozhodčí 4 vteřiny před koncem duelu bitvu ukončuje na TKO.

Tohle byl pravděpodobně začátek Overeemova konce v UFC. Následně sice zvládá vyhrát proti Waltu Harrisovi a Augustu Sakaiovi, nicméně v opravdu těžké zkoušce proti Alexanderu Volkovovi opět selhává. O několik dní později navíc vychází oznámení, že s ním organizace už nadále nepočítá.

Fighterovi s trefnou přezdívkou The Demolition Man je sice už 40 let, ale i v poslední době stále ukazuje, že dokáže předvést i kvalitní výkony. Bývalý titulový vyzyvatel se stále těší velké úctě především v Japonsku, kde zamlada dominoval v bývalé organizaci Pride. Další možností je například i přechod do Bellatoru, který teď fanouškům nabídl fantastickou light heavyweight pyramidu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Yoel Romero bude bojovat v Bellatoru

Bellator láká na skvěle obsazenou pyramidu polotěžké váhy

Velkou lahůdku 🤩 si pro následující období připravila MMA organizace Bellator. Osmičlenná pyramida polotěžké váhy 🧨 odstartuje v dubnu a je...

Amanda Nunes v boji - Zdroj A.RICARDO, Shutterstock.com

UFC 259: Amanda Nunes vs. Megan Anderson kurzy, tip

Nejlepší bojovnice historie UFC ⭐ Amanda Nunes ⭐ se představí na turnaji už o tomto víkendu. Duel s australskou vyzyvatelkou Megan Anderson...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ