Pudilová jako McGregor? Spojuje je známé jméno

Lucie Pudilová se na další zápas v Oktagonu připravuje ve velkém stylu. Svůj další progres piluje u trenéra, jenž stojí za úspěchy Conora McGregora.

John Kavanagh je považován za jednoho z nejlepších MMA trenérů na světě Foto: Profimedia

Čas se ukázat! Pudilová bude mít v rohu legendu Johna Kavanagha

Těžko si lze představit zvučnější jméno mezi světovými MMA trenéry, než je John Kavanagh. Slavný irský kouč stojí za úspěchy fenomenálního Conora McGregora a mezi MMA komunitou se těší obrovskému uznání. A právě on se na turnaji Oktagon Prime 4 v Pardubicích postaví do rohu známé české fighterky.

Lucie Pudilová totiž po posledním nepovedeném utkání s Brazilkou Bernardo odcestovala do vyhlášeného irského gymu SBG, který patří mezi vůbec ty nejlepší adresy pro přípravu bojovníka. Lucka se v posledním utkání nedokázala vypořádat s kvalitní zemařkou, což by se nyní po kempu u Johna Kavanagha nemělo opakovat.

Držitel black beltu v Jiu Jitsu je vůbec prvním Irem v historii, kterému se podařilo této nejvyšší mety dosáhnout. A to rozhodně není vše! Jeho jméno je spojeno s životopisem Conora McGregora, který se o vzestup smíšeného bojového umění postaral, jako nikdy jiný na světě.

Nyní vstřebává Kavanaghovi rady historicky první Češka v UFC, Lucie Pudilová. Na turnaji v Pardubicích se podruhé v relativně krátké době postaví polské válečnici Martě Waliczek. Všeobecně se očekává, že by se zápas měl znovu odehrávat převážně v postoji. Pakliže se ale dostane Lucie na zem, můžeme od ní čekat daleko lepší výkon, než právě na Štvanici, kde působila hodně bezradně.

Lucii Pudilovou čeká odveta s Polskou Waliczek Foto: OKTAGON MMA

Promotér Organizace Oktagon Ondřej Novotný zároveň ve svém podcastu MMA letem světem dodal, že bude chtít s Johnem Kavanaghem v rámci jeho návštěvy Pardubic pořídit video materiály a v hlavě už má dokonce námět na minidokument. Dodejme, že bratislavská OFA i nadále nechala dveře pro Lucii Pudilovou otevřené, ta ale cítí potřebu vydat se trochu jiným směrem. Zda jde o trefu do černého se dozvíme už brzy!

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

UFC bojovnice Mackenzie Dern na váze

Váhové kategorie v MMA (Mixed martial arts) - ženy a muži

Bojovníci v MMA se rozdělují do několika váhových divizí.⭐ Podívejte se na kompletní seznam mužských i ženských váhových kategorií a další...

Conor McGregor je nejznámějším MMA fighterem

Conor The Notorious McGregor - MMA zápasy, statistiky a životopis

Conor McGregor je nejslavnější MMA bojovník všech dob❤️. Jeho popularita zásadním způsobem ovlivnila vzestup tohoto sportu✔️. Toto je jeho...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ