Raper Marpo se vrací do ringu

Raper Marpo ohlásil svůj návrat do boxerského ringu na konci roku 2020. Zbývá tedy vyřešit jednu zásadní otázku, kdo bude soupeřem?

Marpo Foto: ČTK/Černý Vít

Návrat Marpa do boxerského ringu

Svůj návrat do ringu oznámil raper Otakar Petřina alias Marpo na svém Instagramu. Rovnou také přidal, že bude boxovat v prosinci, jen jméno soupeře je zatím otazníkem. Dle zákulisních informací souboj proběhne pod znovuzrozenou organizací XFN a Marpo by za něj měl získat minimálně jeden milión korun. Což je jistě dostatečný důvod k návratu do boxerského ringu.

Box - sleduj průběh zápasu zde

S kým bude Marpo boxovat?

Při své boxerské premiéře se Marpo střetl s jiným raperem, Rytmusem. Ten byl v bojových sportech úplným nováčkem a outsiderem zápasu. Pro všechny tak bylo do jisté míry překvapením, že s Marpem vydržel v ringu všechna vypsaná kola. Dá se očekávat, že i tentokrát, bude Marpo pravděpodobněji boxovat se známou osobností než s nějakým „neznámým“ boxerem. Půjde opět o velkou show, která si klade za cíl vyprodat O2 arénu a přilákat k obrazovkám co nejvíce lidí mimo bojové sporty. A tím pádem vydělat organizátorům co možná nejvíce peněz.

Boxerský zápas Štáfek vs. Marpo

V poslední době se svým boxerským uměním vystrkuje řůžky herec Jakub Štáfek a jejich vzájemný boxerský zápas by byl jistě velmi sledovaný. Ale bohužel oba boxují v úplně jiné váhové kategorii a to je v tomto případě nejspíše nepřekonatelný problém.

Odveta Marpo vs. Rytmus

Odvetný zápas s Rytmusem by byl opravdu velmi atraktivním soubojem. Bohužel aktuálně nemáme žádné informace, že by Rytmus trénoval.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ