Raper Marpo se vrací do ringu

Raper Marpo ohlásil svůj návrat do boxerského ringu na konci roku 2020. Zbývá tedy vyřešit jednu zásadní otázku, kdo bude soupeřem?

Marpo Foto: ČTK/Černý Vít

Návrat Marpa do boxerského ringu

Svůj návrat do ringu oznámil raper Otakar Petřina alias Marpo na svém Instagramu. Rovnou také přidal, že bude boxovat v prosinci, jen jméno soupeře je zatím otazníkem. Dle zákulisních informací souboj proběhne pod znovuzrozenou organizací XFN a Marpo by za něj měl získat minimálně jeden milión korun. Což je jistě dostatečný důvod k návratu do boxerského ringu.

Box - sleduj průběh zápasu zde

S kým bude Marpo boxovat?

Při své boxerské premiéře se Marpo střetl s jiným raperem, Rytmusem. Ten byl v bojových sportech úplným nováčkem a outsiderem zápasu. Pro všechny tak bylo do jisté míry překvapením, že s Marpem vydržel v ringu všechna vypsaná kola. Dá se očekávat, že i tentokrát, bude Marpo pravděpodobněji boxovat se známou osobností než s nějakým „neznámým“ boxerem. Půjde opět o velkou show, která si klade za cíl vyprodat O2 arénu a přilákat k obrazovkám co nejvíce lidí mimo bojové sporty. A tím pádem vydělat organizátorům co možná nejvíce peněz.

Boxerský zápas Štáfek vs. Marpo

V poslední době se svým boxerským uměním vystrkuje řůžky herec Jakub Štáfek a jejich vzájemný boxerský zápas by byl jistě velmi sledovaný. Ale bohužel oba boxují v úplně jiné váhové kategorii a to je v tomto případě nejspíše nepřekonatelný problém.

Odveta Marpo vs. Rytmus

Odvetný zápas s Rytmusem by byl opravdu velmi atraktivním soubojem. Bohužel aktuálně nemáme žádné informace, že by Rytmus trénoval.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.