Redakce FightLive vám přeje klidné vánoční svátky

 

Příjemné vánoční svátky Foto: Pixabay

Redakce webu FightLive.cz vám přeje klidné a šťasné Vánoce. FightLive je tu s Vámi už druhý rok a my Vám mnohokrát děkujeme za to, že nás stále ve větší a větší míře navštěvujete.

V letošním roce se ještě můžeme těšit na 3 velice zajímavé akce. Už 27. prosince se totiž v Brně koná Fight Night Challenge, kde v hlavním zápase uvidíme Attilu Végha. Kromě něj se na turnaji představí i Gábor Boráros, Rytmus a Pirát Krištofič.

Hned o 2 dny později se koná legendární boxerský galavečer v Lucerně. Následně 30. prosince pak proběhne závěrečný turnaj roku 2021, kterým je Oktagon 30. V něm se v titulovém fightu ukáže Tereza Bledá.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ