Ronald Paradeiser se stává novou tváří Tipsportu

Ronald "Rony" Paradeiser se přidává k sázkové kanceláři Tipsport. Doplní tak Patrika Kincla, Macha Muradova a Davida Dvořáka.

Ronald Paradeiser se přidává k Tipsportu Foto: Tipsport

Tipsport: Ronald Paradeiser se přidává k Muradovovi, Kinclovi a Dvořákovi

Sázková kancelář Tipsport má nového člena komunity. K bojovníkům Patriku Kinclovi,  Machovi Muradovovi a Davidu Dvořákovi se přidává další známé jméno. Tipsport totiž oznámil spolupráci s Ronaldem Paradeiserem. Velmi talentovaný fighter se aktuálně připravuje na titulový zápas na Oktagonu 21. Klikněte zde a sledujte živě celý turnaj Oktagon 21.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ronald Paradeiser bude podobně jako Makhmud Muradov, Patrik Kincl a David Dvořák tváří Tipsportu. Fanoušci bojových sportů se tak můžou těšit na blog populárního Ronyho, který se už 30. ledna utká o titul s Ivanem Buchingerem. Samozřejmě nebudou chybět ani Paradeiserovy tipy na nadcházející zajímavé zápasy.

Aktuálně je možné na webu Tipsportu vidět už první blogový příspěvek od Ronyho Paradeisera. Slovenský fighter v něm kromě jiného popisuje i své začátky. Čtenáře nejspíše nepřekvapí, že MMA nebyl první sport, kterému se vždy skvěle fyzicky připravený mladík věnoval. I nadále se navíc můžeme těšit na zajímavé novinky s tímto zápasníkem, kterému je předpovídána velká budoucnost.

sipka A zde se podívejte na informace o Oktagonu 21: Paradeiser vs. Buchinger

Sledujte Oktagon 21 živě na Tipsport TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ