Rozhodnuto! Procházka bude obhajovat ve městě hříchu

První titulová obhajoba Jiřího Procházky má oficiální termín. Český samuraj si střihne odvetu s Gloverem Teixeirou ještě do konce roku. Podrobnosti v článku.

Jiří Procházka s pásem šampiona UFC Foto: Profimedia

Jiří Procházka zná termín i místo konání titulové obhajoby

Rébus okolo nadcházejícího zápasu Jiřího Procházky byl dnes definitivně rozluštěn. Český šampion polotěžké váhy organizace UFC se podruhé během jednoho roku postaví Gloveru Teixeirovi z Brazílie. Stane se tak na UFC 282 v Las Vegas 10. prosince 2022. Mezi oběma stranami evidentně došlo ke kompromisu, protože ani jeden z táborů tuto volbu nepreferoval.

Jiřího Procházku čeká očekávaná obhajoba titulu na posledním číslovaném galavečeru tohoto roku. Turnaj UFC 282 v T-Mobile Aréně v Las Vegas přitom v závěrečných plánech příliš nefiguroval. Trenéři Karaivanov s Hovězákem totiž usilovali o únorový termín v australském Perthu, zatímco Teixeira logicky vyhlížel odvetu doma v Brazílii v rámci UFC 283 koncem ledna. Nakonec je ale všechno jinak a druhý vzájemný duel uvidíme podstatně dříve.

Oba borci stanou tváří v tvář téměř na den přesně po půl roce, když v jednom z nejlepších titulových zápasů historie UFC urval vytoužený pás právě Procházka. V červnu to bylo v samém závěru pátého kola a na základě touhy předvést daleko lepší a dominantnější výkon Procházka nakonec souhlasil s odvetou. Zuby si přitom na něj brousil především Blachowicz a Ankalaev, kteří se paradoxně utkají ve vzájemném souboji taktéž v Las Vegas na UFC 282.

V každém případě nás čeká neskutečně nabitý prosinec. Otázkou je, zda se na galavečeru UFC 282 v Las Vegas vrátí legendární Jon Jones. Po oznámení Procházkova zápasu to ale na tuto variantu příliš nevypadá a spíše se pro jeho comeback nabízí začátek roku. Na to si ale budeme muset ještě počkat.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Glover Teixeira a jeho typické gesto na váze

Glover Teixeira - životopis a statistiky UFC bojovníka

Brazilec Glover Teixeira je bývalý šampion ⭐ polotěžké divize UFC, jehož kariéra a život nabízí jeden z nejsilnějších příběhů ❤️ napříč...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ