Růžový panter to znovu dokázal! Veličkoviče udolal ve 4. kole

David Kozma dál vládne velterové divizi organizace Oktagon. V parádním hlavním zápase turnaje Oktagon 29 ukončil jako teprve druhý bojovník Bojana Veličkoviče před časovým limitem. Jaký byl průběh duelu?

David Kozma znovu obhájil svůj pás velterové váhy Foto: OKTAGON MMA

Kozma obhájil titul velterové váhy a dál zůstává nejdéle kralujícím šampionem

Čtvrtá obhajoba, čtvrté vítězství. Šampion David Kozma se na turnaji Oktagon 29 postaral o další neuvěřitelný zážitek. Podobně jako s Apollem i tentokrát byl v utkání s Bojanem Veličkovičem v obrovských problémech. I v tomto případě ale odešel jako vítěz.

Úvod zápasu přinesl vyrovnaný průběh s velkým množstvím kopů z obou stran. Síla lowkicků Bojana Veličkoviče byla sice o poznání větší, Kozma ale dobře kontroval a oplácel stejnou mincí, což se brzy viditelně projevilo na soupeřových nohou. Ve druhém kole se Veličkovič odhodlal k několika pokusům o takedowny, i tady ale příliš nepochodil. David Kozma byl naopak na zemi aktivnější a v kombinaci s jeho typickým způsobem v klinčích na pletivu vysával ze srbského fightera spoustu energie.

Třetí kolo přineslo kritický moment pro úřadujícího šampiona Davida Kozmu. Po jednom z přesných a čistých highkicků byl ve velkých problémech, Veličkovič ale napodobil chybu Apolla Silvy a i on se místo dalších úderů pokusil nasadit škrcení, což ovšem Kozma s vypětím všech sil ubránil. Tento moment mu ohromně psychicky pomohl, naopak Veličkovič začal čím dál více odcházet fyzicky.

Čtvrté kolo už patřilo jednoznačně Davidu Kozmovi, který po několika tvrdých loktech a kolenech dokázal ukončit Veličkoviče před časovým limitem.

Losene Keita vyprovodil Ryšavého v prvním kole, zvítězila i německá hvězda Christian Eckerlin

Hlavní předzápas turnaje Oktagon 29 v Pevnosti Brno nabídl dominantní výkon Losene Keity, který rozjetého Ryšavého k ničemu nepustil a tvrdě ho ukončil v polovině prvního kola. Podle očekávání si první výhru v organizaci Oktagon připsal i Christian Eckerlin, který směrem ke střední i velterové váze poslal jasný vzkaz, že se s ním musí počítat.

sipka ZDE SI PROHLÉDNI KOMPLETNÍ VÝSLEDKY TURNAJE OKTAGON 29

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.