Růžový panter to znovu dokázal! Veličkoviče udolal ve 4. kole

David Kozma dál vládne velterové divizi organizace Oktagon. V parádním hlavním zápase turnaje Oktagon 29 ukončil jako teprve druhý bojovník Bojana Veličkoviče před časovým limitem. Jaký byl průběh duelu?

David Kozma znovu obhájil svůj pás velterové váhy Foto: OKTAGON MMA

Kozma obhájil titul velterové váhy a dál zůstává nejdéle kralujícím šampionem

Čtvrtá obhajoba, čtvrté vítězství. Šampion David Kozma se na turnaji Oktagon 29 postaral o další neuvěřitelný zážitek. Podobně jako s Apollem i tentokrát byl v utkání s Bojanem Veličkovičem v obrovských problémech. I v tomto případě ale odešel jako vítěz.

Úvod zápasu přinesl vyrovnaný průběh s velkým množstvím kopů z obou stran. Síla lowkicků Bojana Veličkoviče byla sice o poznání větší, Kozma ale dobře kontroval a oplácel stejnou mincí, což se brzy viditelně projevilo na soupeřových nohou. Ve druhém kole se Veličkovič odhodlal k několika pokusům o takedowny, i tady ale příliš nepochodil. David Kozma byl naopak na zemi aktivnější a v kombinaci s jeho typickým způsobem v klinčích na pletivu vysával ze srbského fightera spoustu energie.

Třetí kolo přineslo kritický moment pro úřadujícího šampiona Davida Kozmu. Po jednom z přesných a čistých highkicků byl ve velkých problémech, Veličkovič ale napodobil chybu Apolla Silvy a i on se místo dalších úderů pokusil nasadit škrcení, což ovšem Kozma s vypětím všech sil ubránil. Tento moment mu ohromně psychicky pomohl, naopak Veličkovič začal čím dál více odcházet fyzicky.

Čtvrté kolo už patřilo jednoznačně Davidu Kozmovi, který po několika tvrdých loktech a kolenech dokázal ukončit Veličkoviče před časovým limitem.

Losene Keita vyprovodil Ryšavého v prvním kole, zvítězila i německá hvězda Christian Eckerlin

Hlavní předzápas turnaje Oktagon 29 v Pevnosti Brno nabídl dominantní výkon Losene Keity, který rozjetého Ryšavého k ničemu nepustil a tvrdě ho ukončil v polovině prvního kola. Podle očekávání si první výhru v organizaci Oktagon připsal i Christian Eckerlin, který směrem ke střední i velterové váze poslal jasný vzkaz, že se s ním musí počítat.

sipka ZDE SI PROHLÉDNI KOMPLETNÍ VÝSLEDKY TURNAJE OKTAGON 29

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ