Rytmus přijal další výzvu! Co vzkázal svému soupeři?

Patrik Vrbovský, alias raper Rytmus se znovu ukáže v boxerském ringu. Svůj další výkonnostní progres hodlá ukázat na druhém turnaji Fight Night Challenge začátkem června.

Rytmus si box vyloženě užívá Foto: Profimedia

Rytmus kývl na výzvu a čeká ho další boxerský zápas

Na červnovém turnaji Fight Night Challenge dojde na pořádně pikantní duel. Rytmus se rozhodl přijmout opakované výzvy slovenského rapera Molocha a 3. 6. 2022 se s ním utká mezi šestnácti provazy! Moloch Vlavo Rytmuse dlouho „popichoval“ skrze sociální sítě. Ten se nakonec i na přání fanoušků rozhodl tuto výzvu přijmout a již za pár týdnů tak budeme svědky zajímavého srovnání.

sipka Vyzvedni si bonus na sázení u Tipsportu ZDE za pouhou online registraci

Ani jeden z nich přitom není v boxu žádným nováčkem. Rytmus se ke svému prvnímu zápasu postavil na konci roku 2018, kdy na body podlehl Marpovi. Už tehdy však ukázal velkou houževnatost a srdce bojovníka, navzdory několika knockdownům.

V prosinci 2021 se na turnaji Fight Night Challenge 1 postavil Gáboru Borárosovi, který však předvedl o třídu lepší výkon a ikoně česko-slovenského rapu nedal žádnou šanci. Na tomto eventu se představil také Moloch Vlavo, který ve vyrovnaném utkání prohrál na body s Laky Royalem.

„Přijímám tvoji výzvu, ale začni trénovat kryt“, vzkázal v krátkosti Rytmus svému příštímu soupeři. Moloch přitom chtěl četné výzvy na adresu Rytmuse už vzdát, jedna z těch posledních se ale přeci jen ujala. Už nyní je jasné, že půjde o jeden z nejsledovanějších zápasů turnaje, kterému vévodí hlavní duel mezi rapery Majkem Spiritem a Separem.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ