Šampion Procházka překvapil, chce se znovu pobít s Teixeirou

Ani Blachowicz, ani Anklaev či Smith. Král polotěžké váhy UFC Jiří Procházka má o svém dalším soupeři podle všeho jasno. Proč chce dát znovu šanci brazilskému matadorovi?

Jiří Denisa Procházka, Ivana Roháčková, MMA, tiskovka Praha 22.10.2021 (43) Foto: Jiří Procházka

Procházka si řekl o odvetu s Teixeirou. Co na to vedení UFC?

Jiří Procházka už má jasno, s kým by se rád utkal v příštím zápase. A jde o poměrně překvapivé rozhodnutí. Český válečník by se totiž podle svých slov rád opět utkal s Gloverem Teixeirou. Ještě pár dní zpět se přitom tato varianta zdála velmi nepravděpodobná, což bylo patrné i z vyjádření trenéra Martina Karaivanova. Nyní ale BJP vyložil karty na stůl.

„Chci zápasit s Gloverem Teixeirou. Ne jen kvůli tomu, že půjde o další velký zápas. Já jsem v tom utkání udělal spoustu chyb a předvedl velmi špatný výkon. Chci lidem a celému světu ukázat, proč jsem skutečný šampion. Glover si to zaslouží. Tohle je naše nabídka“, vzkázal BJP prostřednictvím Instagramu

Jiří Procházka tedy oproti původním plánům změnil názor. Po svém vítězství a zisku pásu se totiž jako nejpravděpodobnější soupeř jevil polský Janek Blachowicz, což si oba borci vzájemně odsouhlasili přímo v Singapuru. Šéf UFC Dana White zase pro změnu hovořil o tom, že další titulový vyzyvatel vzejde ze zápasu Ankalaev vs. Smith. Sám Procházka by ale rád opakovaný zápas s Gloverem Teixeirou, kterého před měsícem uškrtil v 5. kole na Rear Naked Choke a stal se šampionem polotěžké váhy.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přání šampiona má vždy obrovskou váhu. O tom, že je odveta po Procházkově vyjádření skutečně blízko vypovídá i několik dalších faktů. Druhý vzájemný duel totiž chtějí i samotní fanoušci, což je skutečnost, kterou UFC musí brát v potaz. Glover Teixeira předvedl s Procházkou v prvním zápase neuvěřitelnou válku a od obhajoby titulu ho dělily doslova sekundy. Navíc jde o skutečnou legendu organizace. Odveta je blízko!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ