Šampion Sanikidze v problémech! Oktagon vydal prohlášení

24letý gruzínský šampion pérové váhy organizace Oktagon MMA Maté Sanikidze řeší velmi komplikovanou životní situaci. Podrobnosti se dočtete v článku.

Maté Sanikidze Foto: OKTAGON MMA

Sanikidze zatčen kvůli protestům, Oktagon se za něj postavil

Maté Sanikidze se nečekaně dostal do velmi nepříjemné situace. Skromný a sympatický šampion pérové divize byl zatčen za účast na protestech proti přijetí kontroverzního zákona o zahraničních agentech. Konkrétně se celá situace týká omezení ruského vlivu na jeho rodnou Gruzii a vyjádření podpory Ukrajině. S vlajkou okupované země dokonce nastupoval i ke svým zápasům v Oktagonu.

V souvislosti s jeho zatčením vydala organizace Oktagon MMA tiskovou zprávu, ve které se za svého bojovníka jednoznačně postavila a celé jeho rodině vyjádřila podporu.

Dovolte, abychom jako organizace vydali krátkou tiskovou zprávu k tématu uvěznění Mate Sanikidzeho za účast na protestech proti přijetí kontroverzního zákona o zahraničních agentech. Celý tým OKTAGON MMA stojí za šampionem Mate Sanikidzem. "O situaci víme už od rána, první informace o tom, co se děje, jsme měli už kolem páté," prohlásil jeden ze spolumajitelů organizace Pavol Neruda.

"Jsme v kontaktu s jeho ženou, týmem i managementem a budeme se, s ohledem na naše možnosti, v maximální možné míře snažit pomoci." Čtyřiadvacetiletý držitel pásu pérové divize má tříměsíčního syna Nathaniela, pro kterého získal titul v Ostravě a jehož jméno měl spolu s nakresleným srdcem na tejpech pod rukavicemi.

"Dohodli jsme se, že Matého ženu Mariam, ani malého Nathaniela nenecháme na holičkách a podpoříme je i finančně. Věřím, že brzy budeme mít víc informací a hned, jak ho propustí, se s Matém spojíme a nabídneme mu pomocnou ruku ve všech oblastech, kde bude potřebovat."

Celý tým OKTAGONu stojí za ním. Je potřeba podporovat lidi, kteří bojují za správnou věc a být spolu na stejné lodi. Maté Sanikidze reprezentuje hodnoty, které jsou vlastní i nám a i proto si zaslouží pomoc a podporu od nás i od našich fanoušků." Podporu svému rivalovi pak vyjádřil také jeho další soupeř Losene Keita, který se má s Mate Sanikidzem utkat již 29. 4. v Bratislavě o pás šampiona pérové váhy, na svém Instagramu sdílel heslo "Free Sanikidze".

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ