Sázková kancelář forBET: kurzy na bojové sporty, registrace, bonus

Hodnocení sázkové kanceláře forBET: 9,5/10

  • Kurzy na bojové sporty: V kurzové nabídce forBET najdete také sázky na MMA a box
  • Bonus: Příjemný registrační bonus 200 Kč pro nové hráče za dokončení registrace bez nutnosti zadávání speciálního kódu

PŘEDSTAVENÍ A INFOREGISTRACE A BONUS
VKLADY, VÝBĚRY – MOBILNÍ APLIKACE
LIVESTREAMYKONTAKTY

Sázková kancelář forBET
✅Webové stránky www.iforbet.cz
✅Licence v ČR ANO
✅Registrační bonus 200 Kč za dokončení registrace
✅Bonus za vklad NE (je v plánu)
✅Jak ověřit účet online ověření přes banku
✅Možnosti vkladu - Platební karta
- Platební brána u bank
- Bankovní převod
- my Paysafecard
- Skrill
✅Minimální vklad 100 Kč, přes Skrill 1000 Kč
✅Minimální sázka 10 Kč
✅Možnosti výběru - Bankovní převod
- Skrill
✅Maximální výhra 10 000 000 Kč
✅Živé přenosy NE (jsou v plánu)
✅Mobilní aplikace NE, mobilní verze stránek
✅LIVE podpora ANO, živý chat
✅Adresa a kontakt forBET online CZ s.r.o.
Na Florenci 2116/15
Nové Město, 110 00 Praha 1
e-mail: podpora@iforbet.cz
tel.: +420 724 747 427
Sázejte nyní u forBETu - klikněte zde Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Box a MMA u forBET - nabídka kurzů na bojové sporty i zajímavá sponzorství

Sportovní nadšenci a vášniví tipéři mají v České republice od léta 2022 novou alternativu pro kurzové sázení. Stala se jim nová česká sázková kancelář foRBET, která obdržela oficiální licenci pro provozování kurzových sázek. Pyšní se pestrou kurzovou nabídkou a parádním registračním bonusem pro nové hráče. O tom, že má sázkovka forBET potřebný tah na branku přesvědčila už v sousedním Polsku, kde si za 6 let fungování vypracovala velmi solidní pozici.

Kromě široké palety kurzových sázek napříč mnoha sporty, se může forBET pochlubit oficiální spoluprací s českým prvoligovým fotbalovým klubem FK Jablonec. Ve zmíněném Polsku je to například celek Raków Częstochowa. Stejně jako MMA bojovníci berou každý nadcházející zápas jako velkou výzvu, také forBET má do budoucna na českém trhu nemalé cíle.

Existuje velký předpoklad, že lukrativních sponzorství bude stále přibývat. Tvář a jméno nové sázkové kanceláři propůjčil legendární fotbalový kanonýr ze Smetanovy Lhoty, Jan Koller. Fanoušky tvrdých knockoutů potěší, že v kurzové nabídce forBETU nechybí stále oblíbenější sázky na smíšené bojové umění (MMA) a box.

Registrační bonus forBET Foto: forBET

Jaký je bonus u forBETu? (bonusový kód iforBET)

Registrační bonus je jednou z největších výhod a benefitů od sázkovky forBET směrem k sázkařům. Za snadnou online registraci si totiž přijdete na skvělých 200 Kč bez nutnosti vkladu a zadávání akčního promo kódu během registrace. Bonus automaticky obdrží všichni noví, řádně zaregistrovaní sázkaři. Začátky jsou náročné v jakékoli oblasti, což si forBET dobře uvědomuje a bonus vám po splnění jednoduchých kroků připíše nejpozději do 7 dnů na herní účet.

forBET registrace a ověření totožnosti přes banku - návod

V dnešní době je snahou sázkových kanceláří registraci novým hráčům co nejvíce usnadnit, což je právě případ také forBETu. Vyplnění vašich osobních údajů a volba (silného) hesla skrze online registrační formulář vám zabere řádově několik minut.

sipka Založte si účet u Sázkové kanceláře forBET přes zelené tlačítko v pravém horním rohu. Vyplňte svoje údaje a poté nezapomeňte zaškrtnout příslušná pole a vše potvrdit zeleným tlačítkem v pravém dolním rohu.

Registrační formulář Foto: forBET

Dále postupujte podle těchto kroků:

  1. Přejděte do svého emailu a klikněte na potvrzovací kód od forBETu
  2. Na webu forBETU zadejte PIN kód, který vám přijde na vaše telefonní číslo
  3. Nyní se můžete přihlásit ke svému dočasnému účtu, nejpozději do 30 dnů je potřeba dokončit plnohodnotnou registraci
  4. Ověření vaší totožnost přes banku (BankID) – jedná se o zcela legální, bezpečnou a v tuto chvíli jedinou formu ověření vaší identity u sázkové kanceláře forBET. Jde o rychlý a intuitivní proces, který zvládnete snadno na pár kliknutí
  5. Ověření platební metody – proveďte jednoduše vložením peněz pomocí internetového bankovnictví z účtu nebo karty (vedené na vaše jméno). Minimální výše vkladu je vždy 100 Kč. Vložit si lze i přes platební bránu PayU
  6. Nastavení herních limitů – Nutnost nastavit si osobní herní limity dnes už sázkaře nepřekvapí. Jde o součást procesu využívání herního účtu v rámci zásad zodpovědného hraní tak, aby sázení bylo vždy zábavou
  7. Po dokončení registrace přijměte nabídku na registrační bonus 200 Kč a ten bude následně nejpozději do 7 dnů váš. Jak s ním naložíte je čistě ve vaší režii.

Vytvoření účtu forBET Foto: forBET

Vytvoření účtu forBET Foto:forBET

Vklady a výběry u forBET Czech republic

Podívejte se do následující tabulky, jakým způsobem si můžete na forBET vložit finanční prostředky.

FORBET ČESKO: VKLADY A VÝBĚRY
Metoda Min. vklad Max. vklad Min. výběr Max. výběr
Platební karta 100 Kč bez limitu - -
Online platba 100 Kč bez limitu - -
Bankovní převod 100 Kč bez limitu 10 Kč bez limitu

Sázení na forBETu online z mobilu a tabletu (mobilní aplikace forBET app)

Tím, že sázková kancelář forBET vstoupila na český trh teprve nedávno, je několik věci v procesu a režimu příprav. Platí to hlavně o forBET mobilní aplikaci, na které se momentálně pracuje a její představení je naplánováno na začátek roku 2023.

Sázková kancelář forBET má ale velkou výhodu v podobě přehledného a rychlého webového rozhraní iforbet.cz, které je pro sázení velmi uživatelsky příjemné a dostupné kompletně v češtině. Zároveň můžete přepínat mezi tmavým a světlým režimem zobrazení.

Kromě přehledné kurzové nabídky předzápasových příležitostí zde nechybí ani mezi sázkaři oblíbené LIVE sázky a také přehledné statistiky. Zajímavou informací je také fakt, že mobilní aplikace polské pobočky forBET získala ocenění pro nejlepší sázkařskou aplikaci za rok 2019. I v tomto ohledu se tak dají čekat velké věci.

forBET livestreamy na Oktagon a UFC?

Další připravovanou vychytávkou z dílny forBETu jsou výhledově online livestreamy sportovních utkání. O jaké sporty se bude v rámci přímých přenosů konkrétně jednat, se teprve uvidí. Obecně platí, že bojové sporty jsou z hlediska kurzového sázení stále populárnější a motivací sázkových kanceláří by mělo být zajistit hráči co možná nejlepší dostupný servis.

Konkrétní podobu livestreamů na forBETu najdete po oznámení dané informace na těchto řádcích. Na to zda forBET zařadí do své nabídky přímých přenosu také MMA si budeme muset počkat. Dá se však předpokládat, že se nabídka livestreamů u forBETu bude skládat hlavně z fotbalových a tenisových utkání.

forBET kontakty, sociální sítě, Česko forBET pobočky, casino

Není žádným tajemstvím, že online casina jsou u nás velmi oblíbenou formou zábavy. forBET se v tuto chvíli plně soustředí na sportovní kurzové sázení, a tak zde tuto možnost v tuto chvíli nenajdete.

Sázková kancelář forBET v ČR nemá kamenné pobočky. Registraci i jakoukoliv komunikaci vyřídíte jednoduše online z pohodlí domova. Na výběr máte hned z několika možností, přičemž hned po příchodu na web na vás vyskočí okno s live chatem. Vstřícnost a rychlý, proklientský přístup ze strany sázkovek, je naprosto klíčovým faktorem úspěchu, což si forBET dobře uvědomuje.

INFORMACE A KONTAKTY
Provozovatel: forBET online CZ s.r.o.
Adresa: Na Florenci 2116/15 Nové Město,
110 00 Praha 1
live chat: s operátory na webu forBETu ZDE
e-mail: podpora@iforbet.cz
telefon: +420 724 747 427
Facebook: forBET
Twitter: @forBETcz

Chuť vyhrávat se sázkovou kanceláří forBET Foto: forBET

1️⃣ Kdy bude forBET mobilní aplikace?

forBET sázkovou apku prozatím nemá, avšak sázkaře to díky přehlednému webu nikterak neomezuje. Na kdy se plánuje představení mobilní aplikace se dozvíte uvnitř článku.

2️⃣ Má nová sázková kancelář forBET kurzy na MMA?

Ano, v kurzové nabídce nové sázkovky forBET najdete i příležitosti z MMA či boxu. Detailní recenzi a jednoduchý návod na registraci najdete v článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ