Senzace! Jiří Procházka se představí v hlavním zápase UFC

MMA zápasník Jiří „Denisa“ Procházka už zná jméno svého příštího soupeře. V hlavním zápase galavečera UFC se na konci února postaví Dominicku Reyesovi.

Jiří Procházka už ví, s kým bude zápasit Foto: Instagram

UFC: Procházka zná soupeře, do klece se vrátí začátkem roku 2021

Poměrně dlouhé čekání je u konce. Český samuraj Jiří Denisa Procházka už ví, s kým se utká v příštím zápase pod hlavičkou UFC. A že jde o pořádně zvučné jméno! 27. února 2021 se totiž střetne s nedávným titulovým vyzyvatelem Američanem Dominickem Reyesem, který je aktuální dvojkou střední váhy. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na zápasy UFC s bonusem zdarma

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Jiří Procházka vstoupil do nejprestižnější MMA organizace světa ve velkém stylu a ve své premiéře nekompromisně knockoutoval Švýcara Volkana Oezdemira. Není tedy divu, že se mu další soupeři poměrně dlouho vyhýbali. Nejblíže se v jednu chvíli zdál být zápas s prozatimní 4. váhy Aleksanderem Rakičem, který ovšem českého bojovníka nakonec odmítl.

Dominick Reyes se poměrně nedávno fanouškům představil v titulovém zápase o uvolněný pás střední váhy. Nad jeho síly byl ovšem Polák Jan Blachowicz, který Reyese knockoutoval ve druhém kole a připravil mu druhou porážku v řadě (a v roce 2020).

První Čech v hlavním zápase! Příjde zápas o titul?

Že nás čeká na konci února 2021 fantastický zápas není potřeba pochybovat. Oba borci se představí dokonce v hlavním zápase večera, což je historický milník pro české MMA. Žádný z Čechů se totiž v nejsledovanějším zápase galavečera doposud nepředstavil. I z toho můžeme pozorovat, jak si Dana White českého bojovníka považuje a řadí ho opravdu vysoko. Dodejme, že případná výhra posune Procházku mílovými kroky směrem k tutolovému zápasu.

sipka Mach Muradov jde do akce! Vše o jeho příštím zápase v UFC čtěte ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ