Sivákův soupeř nenavážil. Jak to bude s titulovou bitvou?

Organizace RFA zveřejnila výsledky vážení před sobotním turnajem a titulová bitva je rázem v ohrožení, Sivákův soupeř nenavážil, což plány pro hlavní zápas značně zkomplikovalo.

Zápas Vaška Siváka se komplikuje Foto: RFA

Bude mít Sivák šanci obhájit titul?

Vašek Sivák se nemohl dočkat, až během sobotní titulové bitvy obhájí proti rakousko-čečenskému bojovníkovi svůj titulový pás. Mezi soupeři v posledních dnech probíhal vydatný trash talk, a tak zápas sliboval pořádnou řežbu. Dnes ale Tokhtarov nenavážil, a Sivákova obhajoba titulu se rázem ocitla v ohrožení. Vsaďte si na bojové sporty s bonusem za online registraci ZDE.

Tokhtarovi se nepodařilo navážit o celé dva kilogramy (68 Kg) a o další shazování se už pokoušet nechce. Další osud hlavního zápasu tedy visí na rozhodnutí Václava Siváka, zda bude mít i tak zájem se s Tokhtarovem utkat. Rakousko-čečenský zápasník se tak ale už automaticky připravil o titulový pás. I kdyby se mu podařilo během zítřejšího zápasu nad Sivákem zvítězit, pás nezíská.

Organizace RFA zveřejnila vyjádření, že v tuhle chvíli jsou ve hře tři možnosti:

  • Zápas se uskuteční, ale titul bude moct obhájit jen Vašek Sivák
  • Zápas bude klasifikován jako superfight, nikoli jako titulový
  • Václav Sivák se rozhodne odstoupit

Stejně tak limit nesplnila Amina Mukhamed, která navážila o 200 g víc, její soupeřka se však rozhodla přesto zápas přijmout.

Box - sleduj průběh zápasu zde

A to není jediný zádrhel, který turnaj RFA 10 provází. Součástí karty byl také zápas v těžké váze Williams vs. Pekárek, ten byli však organizátoři nuceni zrušit kvůli zdravotním komplikacím Danyho Williamse.

Uvidíme tedy, jak se k celé situaci postaví Václav Sivák, v jaké podobě nakonec turnaj RFA 10 proběhne a zda už je řada nešťastných událostí u konce, nebo jestli budou turnaj provázet další komplikace.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Rytmus se chystá na svůj další boxerský zápas

Fight Night Challenge 4: Rytmus vs. Monster datum, program, kurzy

V pořadí 4. boxerský galavečer organizace Fight Night Challenge se nezadržitelně blíží. Veškeré informace 🔍 a návod na livestream se...

Attilu Végha čeká v sobotu zápas v boxu

FNC 4: Attila Végh vs. Eric Spicely box - analýza, tip a kurzy

Legendární Attila Végh 💎 se už v sobotu opět postaví do boxerského ringu. Kde se na zápas podívat živě online a na co si vsadit? Radu...

Petr Monster Kníže

Kníže se drsně opírá do Rytmuse. Co si o svém soupeři myslí?

V sobotu budou všichni fanoušci bojových sportů sledovat turnaj v čele s hlavním zápasem Rytmus vs. Kníže. A co si Monster myslí o svém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ