Skvělá zpráva! Peňáz bude bojovat v Oktagonu

Matěj Peňáz se představí na Oktagonu 18, který proběhne 21. listopadu. Soupeřem mu bude fighter s obrovskou výdrží Patrik Jevický.

Peňáz bude nastupovat v Oktagonu Foto: Instagram

Peňáz přestupuje do Oktagonu: V listopadu se utká s Jevickým

Matěj "Money" Peňáz doposud nastupoval v nejslavnější kickboxerské organizaci Glory. Na jaře se v Česku ukázal i v projektu Oktagon Underground, kde dokázal jednoznačnými výkony dokráčet až do finále, kde ovšem závěrečný souboj s Čepem neumožnilo zranění. Nyní se Peňáz pouští do vod MMA, kde ho uvidíme už v listopadu. Klikněte zde a sledujte živě livestreamy z turnajů Oktagon.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Soupeřem pro Matěje Peňáze bude na Oktagonu 18 Patrik Jevický, který nastoupil rovněž v Undergroundu, kde nestačil na Vlasta Čepa. Jevický je poměrně kvalitním postojářem a Čepovi dokázal nebezpečně zatopit. Matěj "Money" Peňáz je ovšem samozřejmě v postoji mnohem lepší.

TIP Vítěz Matěj Peňáz v kurzu 1,25 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Peňáz zvítězí

Vše tak nasvědčuje tomu, že uvidíme velmi jednoznačný zápas. Jedinou šancí Jevického by měla být situace, při níž by dostal Peňáze na zem a pokusil se o nějakou submisi. Proti wrestlerovi by mohl mít favorit problém, protože jeho obrana proti takedownům bude logicky dost slabá. S Jevickým ovšem nic podobného nehrozí, a proto si populární Matěj "Money" Peňáz připíše první profesionální výhru v MMA.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.