Skvělá zpráva! Peňáz bude bojovat v Oktagonu

Matěj Peňáz se představí na Oktagonu 18, který proběhne 21. listopadu. Soupeřem mu bude fighter s obrovskou výdrží Patrik Jevický.

Peňáz bude nastupovat v Oktagonu Foto: Instagram

Peňáz přestupuje do Oktagonu: V listopadu se utká s Jevickým

Matěj "Money" Peňáz doposud nastupoval v nejslavnější kickboxerské organizaci Glory. Na jaře se v Česku ukázal i v projektu Oktagon Underground, kde dokázal jednoznačnými výkony dokráčet až do finále, kde ovšem závěrečný souboj s Čepem neumožnilo zranění. Nyní se Peňáz pouští do vod MMA, kde ho uvidíme už v listopadu. Klikněte zde a sledujte živě livestreamy z turnajů Oktagon.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Soupeřem pro Matěje Peňáze bude na Oktagonu 18 Patrik Jevický, který nastoupil rovněž v Undergroundu, kde nestačil na Vlasta Čepa. Jevický je poměrně kvalitním postojářem a Čepovi dokázal nebezpečně zatopit. Matěj "Money" Peňáz je ovšem samozřejmě v postoji mnohem lepší.

TIP Vítěz Matěj Peňáz v kurzu 1,25 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Peňáz zvítězí

Vše tak nasvědčuje tomu, že uvidíme velmi jednoznačný zápas. Jedinou šancí Jevického by měla být situace, při níž by dostal Peňáze na zem a pokusil se o nějakou submisi. Proti wrestlerovi by mohl mít favorit problém, protože jeho obrana proti takedownům bude logicky dost slabá. S Jevickým ovšem nic podobného nehrozí, a proto si populární Matěj "Money" Peňáz připíše první profesionální výhru v MMA.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ