Sobotní nálož Netů u Tipsportu: ukažte své znalosti v MMA soutěži

Sobota 23. července se nese ve znamení hned několika MMA turnajů. Sázková kancelář Tipsport připravila skvělou soutěž dohromady o 650 000 Netů.

MMA soutěž u Tipsportu Foto: Tipsport

Tipujte zápasy turnajů Oktagon, RFA a UFC zdarma u Tipsportu a Chance

Víkend ve znamení bojových sportů je tady! V soutěži u Tipsportu můžete ukázat svůj cit pro MMA a nastudované informace. V rámci turnajů organizací Oktagon, RFA a UFC se tipují vítězové zápasů a zda bude duel ukončen na body. Do tipovací soutěže se na webu, či v aplikaci mohou zapojit pouze registrovaní uživatelé, proto klikněte ZDE a vytvořte si účet online během několika minut

Co potřebujete vědět pro účast v soutěži

Příležitost zabojovat v sobotu 23. července o tisíce Netů najdete po přihlášení ke svému účtu v záložce „Soutěže“. V mobilní Tipsport aplikaci je to sekce „Můžu hrát“. Zápasy se tipují ve 3 hracích kolech. Jde o utkání následujících galavečerů:

Tipuje se vždy vítěz zápasu, a jestli daný souboj bude ukončen na body. Všechny zápasy se uskuteční během soboty a neděle a to v rozmezí několika hodin. V ideálním případě tedy rovnou natipujte všechny zápasy, ať můžete usilovat o maximální možnou výši odměny. V každém hracím kole Oktagon / RFA / UFC musíte vyplnit všechny příležitosti a zároveň je povinností využít jednoho žolíka. Pokud k některému zápasu z jakéhokoliv důvodu nakonec nedojde „započítá se“ za 0 bodů.

Všechny zápasy můžete sledovat na Tipsport TV, což je v kombinaci s tipovací soutěží skvělá možnost, jak se bavit u domácího i světového MMA. Navíc na vás čekají skutečně lákavé odměny! Pro vítěze je připraveno 50 000 Netů. Dohromady dosáhne na odměny 3 000 soutěžících podle konečného žebříčku. V případě bodové rovnosti rozhoduje o rozdělení bodů dřívější odeslání tipů, proto neváhejte a zkuste své štěstí. Soutěž probíhá i u Chance. Držíme vám palce!

Sledujte Oktagon 34 na Štvanici živě na Tipsport TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Lajoš Klein má před sebou další zápas v UFC

UFC Fight Night Londýn: Jones vs. Klein - kurzy, analýza a tip

Turnaj UFC Fight Night se po 4 měsících znovu koná v Londýně⭐. Na ostře sledované kartě se představí i Slovák Ľudovít Klein. Podrobnosti...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ