Šok na FNC 3 v Brně! Cverna padl s o 50 kilo lehčím soupeřem

Boxerský galavečer Fight Night Challenge napsal v Brně zajímavé příběhy. O nečekanou senzaci se postaral Michal Zátorský, který k ničemu nepustil Alexandera Cvernu a zkušeně ho vybodoval. Další KO do sbírky si připsal rapper Frayer Flexking v duelu s rivalem Baronem.

Alex Cverna neprožil na Fight Night Challenge 3 dobrý večer Foto: Instagram/limitlessbrand_eu

Michal Zátorský vyzrál na Alexe Cvernu a porazil ho na body, Flexking knokautoval Barona

Organizace Fight Night Challenge pod vedením Attily Végha má za sebou v pořadí třetí boxerský galavečer. Ještě, než celý turnaj vůbec odstartoval, potýkali se organizátoři s nefunkčním PPV streamem, což logicky vyvolalo na sociálních sítích obrovskou vlnu nevole.

Tento problém nakonec způsobil, že byl začátek Fight Night Challenge 3 pozdržen o hodinu a půl a z původní domény byl stream přesunut na oktagon.tv. Ředitel FNC Attila Végh ovšem deklaroval, že všichni, kdo zakoupili nefunkční stream, budou odškodněni v plné výši.

Pojďme však po stopách sportovních výkonů. Svůj den neměli v rámci early prelims bratři Zoldové, kteří shodně padli na body. Nutno ale dodat, že jejich zápasy patřily k tomu nejlepšímu, co se boxerské stránky týká.

Obrovské překvapení, minimálně z pohledu sázkových kurzů, přišlo v utkání Cverna vs. Zátorský. 12násobný slovenský šampion v boxu, Michal Zátorský, nastavil spolu se svým týmem výbornou taktiku a velkému favoritovi Cvernovi prakticky nic nedovolil. Díky tomu se mohl radovat z jednoznačného vítězství 3:0 na body.

Alex Cverna na pozápasové tiskové konferenci přiznal, že mu tento zápas absolutně nevyšel a vůbec nic mu ne atypického soupeře nefungovalo. Zároveň ale zdůraznil, že této zkušenosti nelituje.

Frayer Flexking vyhrál podruhé ve FIght Night Challenge, Barona poslal k zemi ve druhém kole

V hlavním předzápase večera úřadoval kontroverzní rapper Frayer Flexking, který knokautoval Barona na začátku druhého kola přesně mířeným zvedákem. Zápasu předcházel velmi výživný osobní trashtalk, a tak ještě více, než samotný výsledek překvapil fakt, že "válečná sekera" byla po konci utkání mezi oběma soky definitivně zakopána a překvapivě došlo i ke vzájemnému vyjádření respektu.

sipka Výsledky a průběh všech utkání najdete ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Václav Mikulášek změří síly v boxu s Gáborem Borárosem

Oktagon 38: Mikulášek vs. Boráros kurzy, analýza a tip

Na turnaji Oktagon 38 dojde na boxerský souboj dvou velkých bouřliváků. Baba Jaga si brousí zuby na Gábora Borárosa a tento zápas je jedním...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ