Souboj neporažených: Vašek Sivák zabojuje o titul RCC

Světová postojářská hvězda Vašek Sivák vyhlíží další titulovou bitvu. Tentokrát změří síly s bojovníkem, který stejně jako on, nikdy nezakusil porážku.

Vašek Sivák má před sebou další titulovou výzvu Foto: RFA

Václav Sivák půjde o titul RCC

Před Vaškem Sivákem podle nejnovějších informací vyvstala pořádně těžká zkouška. 18. února by se měl v Rusku utkat o titul organizace RCC ve váze do 66 kg s úřadujícím šampionem Kiamranem Nabatim. Ten se pyšní profesionální bilancí 15-0 a už několik let v řadě sbírá jeden titul za druhým.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Vašek Sivák se utká o titul RCC jako teprve třetí bojovník z cz/sk scény. Před ním se o velice cenný pás neúspěšně ucházeli Milan Minči Paleš a Michael Krčmář. Kiamran Nabati se může pochlubit obrovskými zkušenostmi i mezi amatéry, kde absolvoval více než 200 zápasů a stejně jako Vašek získal titul mistra světa WAKO.

Pro Siváka půjde o nejtěžší test jeho dosavadní kariéry. Titulová bitva na 5 kol se uskuteční na turnaji RCC Fair Fight 20 a my dění kolem zápasu bude pozorně sledovat. Sledujte nás na instagramu ZDE.

Badboy Sivák si naposledy poradil na turnaji RFA 7 s Patrikem Záděrou a ukořistil titul ve váze do 66 kilogramů. Nyní ho však čeká soupeř naprosto odlišných kvalit. Sivák v přípravě na toto utkání mimo jiné absolvuje kemp v Holandsku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vašek Sivák se stal prvním šampionem RFA

Elitní postojáři si jdou po krku, za zápas chtějí miliony

Na české bojové scéně se schyluje k nevídané postojářské bitvě. Organizace RFA si mne ruce a slibuje, že vytoužený souboj bad boyů doručí...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ