Soutěž o podepsané Vémolice začíná už v pátek!

Soutěžte zdarma na našem Facebooku a Instagramu už od pátku 11. června o podepsané a zcela vyprodané láhve Vémolice od Karlose Vémoly.

Soutěž o podepsané Vémolice už tento pátek Foto: Video FightLive

Soutěž o podepsané Vémolice začíná už tento pátek!

Vyprodaná limitovaná Vémolice Karlose Vémoly a navíc s vlastnoručním podpisem? Přesně o tuto cenu můžete zdarma soutěžit už v pátek 11. června. Aby vám nic neuniklo, tak dejte follow na naše sociální sítě Facebook a Instagram. Soutěže totiž budou rovnou dvě, takže sledováním obou našich stránek můžete zvýšit svou šanci na výhru!

Vémolice je višňovice, která byla vyrobená pouze z českých višní. Vzniklo pouze 2000 číslovaných kusů, na které byly použity všechny višně z České republiky. Než se vyprodala prodávala se jedna láhev za cenu 1499 Kč. Nyní je ovšem nedostupná, žádná další várka už nebude a lahve do soutěže nám podepsal sám Karlos Vémola. Tohle je zkrátka exkluzivní a cenný sběratelský předmět!

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ