SOUTĚŽ: Vyhrajte VIP lístky na beznadějně vyprodaný galavečer Clash of the Stars 5

Web o bojových sportech FightLive.cz si pro vás připravil exkluzivní soutěž o vstupenky na turnaj Clash of the Stars 5, který se koná v sobotu od 18:30 v O2 Universum. Podrobnosti se dozvíte v článku.

Jedinečná soutěž o lístky na COTS 5 Foto: Facebook/Clash of the Stars

Soutěž s FightLive.cz: 2 VIP vstupenky do první řady v hodnotě 6000 Kč

Portál FightLive.cz si pro vás připravil jedinečnou soutěž. Lístky na sobotní turnaj Clash of the Stars 5: The champ is here! se vyprodaly během několika hodin. Vy však můžete vyhrát 2 luxusní lupeny přímo na místo.

Jedná se o Ultimate VIP vstupenky do první řady. Budete-li mít štěstí a vybere vás náhodný los, všechny zápasy extrémně sledovaného turnaje Clash of the Stars 5 můžete sledovat ze skvělých míst a cítit doslova každý úder.

  • Soutěž probíhá na Instagramu FightLive.cz ZDE
  • Pravidla a podmínky najdete v popisku u příspěvku
  • Akce: Clash of the Stars 5: The champ is here (Sobota, 10. 6. 2023, O2 Universum, Praha, vstup od 17:30)

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ