Soutěž: Vyhrajte zcela nedostupnou Vémolici!

Vyhrajte Vémolici s podpisem Karlose Vémoly Foto: FightLive

Soutěž na PokerAréně: Vyhrajte podepsanou láhev Vémolice

Všech 2000 lahví Vémolice z českých višní v limitované edici s Karlosem Vémolou už je dávno beznadějně vyprodáno. Vy nyní můžete získat 1 láhev a to navíc i s podpisem českého Terminátora!

sipkaSOUTĚŽ PROBÍHÁ NA WEBU POKERARENA.CZ - ZDE

  • Pro účast stačí splnit jednoduché podmínky.
  • Výherce vzácné KTV Vémolice se bude losovat 11. února 2022

"V Čechách není jiná višňovice vyrobená z českých višní. Pokud někdo jiný prodává višňovici, pak je to z višní dovezených z ciziny. Mám z ní obrovskou radost", řekl Vémola při uvedení Vémolice na trh. V té chvíli nejspíš ani netušil, že lahve z obchodu zmizí během několika málo dní.

Díky spolupráci Terminátora a největšího pokerového webu v České republice - PokerArena.cz nyní máte šanci tento výjimečný alkoholický nápoj získat.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ