Špatná zpráva! UFC 249 se bohužel definitivně odkládá

Konec nadějí. UFC 249 je definitivně odloženo na neurčito. Dana White nakonec musel ustoupit nátlaku ESPN.

Ferguson se nakonec v nejbližší době o titul neutká Foto: ČTK/AP/Kamil Krzaczynski

UFC 249 zrušeno kvůli koronaviru a ostatní UFC eventy odloženy na neurčito

V noci na pátek zastihla fanoušky MMA špatná zpráva. UFC 249 se totiž navzdory všem snahám a ujišťování ze strany ředitele UFC Dany Whitea bohužel ruší. V poslední době to vypadalo, že se turnaj uskuteční v Kalifornii, nicméně podle aktuálních zpráv se tento galavečer nakonec konat nebude. Důvodem jsou stále problémy s pandemií koronaviru. Stanice ESPN navíc Whitea důrazně požádala, aby celou akci odsunul.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Startovka na UFC 249 měla být i po odstoupení Khabiba Nurmagomedova opravdu nabitá. O titul se měli utkat Tony Ferguson a Justin Gaethje. Hlavní předzápas měla obstarat dvojice Namajunas - Andrade a i ostatní fighty by rozhodně stály za pozornost.

Pandemie koronaviru ovšem bohužel neumožňuje konání sportovních akcí v USA a komplikuje MMA eventy i jinde na světě. Kromě Běloruska, kde se stále hraje i fotbalová liga, se většina zemí uchýlila k zákazu většiny sportovních klání. V Česku se ale možná blýská na lepší časy, protože organizace Oktagon přišla s projektem Oktagon Underground, který by se měl konat i v době karantény.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ