Spouštíme diskuzní skupinu na Facebooku. Přidejte se k nám!

V bojových sportech se každý den něco děje. Stále je o čem mluvit, debatovat a spekulovat. Pojďme si navzájem sdílet informace v nové facebookové skupině z dílny FightLive.cz.

MMA rukavice Foto: Pixabay

Diskuze, názory, postřehy, informace: nová Facebook skupina o MMA a bojových sportech

Rádi bychom vám touto cestou dali na vědomí, že jsme založili skupinu na Facebooku s názvem FightLive – Diskuze o MMA a bojových sportech. Zde chceme vybudovat aktivní diskuzní fórum a postupně rozšiřovat fanouškovskou základnu ve jménu hesla více hlav víc ví a více očí více vidí.

sipka Přidejte se ke komunitě fanoušků bojových sportů ZDE

Cílem je, aby každý fanoušek mohl vyjádřit svůj názor a podělit se s ostatními o svoje postřehy. Tímto způsobem se můžeme navzájem informovat o nejrůznějších zákulisních detailech a celkově všeho, co se týká bojových sportů na domácí i zahraniční scéně.

Hlavním „gró“ bojových sportů je vzájemný respekt a tolerance. Tyto hodnoty chceme dodržovat i v nové skupině, tak aby se zde každý cítil dobře a rád se sem vracel. I negativní či nesouhlasný názor se dá vyjádřit v rámci slušnosti. Případný argumentační trashtalk bez sprostých slov a nadávek je v rámci mezí samozřejmě povolen. Pozvěte své přátelé, známé či rodinu a pojďme společně debatovat.

Zásady facebookové skupiny:

  • Nepoužívat vulgarismy a nadávky
  • Nepoužívat extrémistické a jinak nevhodné materiály (obrázky, videa, texty)

Kde nás také najdete:

box Foto: Pixabay

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Sociální síť Instagram je pro bojovníky důležitá

Žebříček TOP 15 nejsledovanějších Instagramů českých bojovníků

Sociální sítě dnes k bojovým sportům neodmyslitelně patří. Kdo z českých bojovníků z nich dokáže vytěžit nejvíce a má největší sledovanost...

Kazma by se v budoucnu mohl představit v ostrém zápase

Výzva je na stole! Schyluje se k mega duelu těžkých vah YouTube

Tenhle souboj by velmi pravděpodobně zbořil rekordy sledovanosti. A přitom nejde o žádné scifi, ale možný scénář. Na poli influencerů se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ