Staronová vášeň Piráta Krištofiče vás překvapí. Čemu holduje?

Samuel Pirát Krištofič si svou hravou povahu přenesl na nové bojiště. Jedna z hlavních tváří organizace Oktagon „oprášila“ dávné hobby a plánuje se v něm zlepšovat. Podrobnosti se dozvíte v článku.

Samuel Pirát Krištofič Foto: Facebook/Rebuy Stars (SK)

Samuel Pirát Krištofič zkouší štěstí v kartách, oblíbil si poker

Známý slovenský bouřlivák Pirát Krištofič se kromě bojových sportů věnuje i několika zajímavým aktivitám. Kromě toho, že je náruživým milovníkem chladné vody či sportovních sázek, tu a tam usedne i za pokerové stoly. V době, kdy léčí pochroumanou ruku z posledního zápasu, má tak o zábavu postaráno.

Karetní hra poker patří mezi oblíbené zpestření vrcholových sportovců. Pro příklady nemusíme chodit daleko. V minulosti si tuto populární hru vyzkoušel přímo v casinu Gábor Boráros, nebo promotéři Ondřej Novotný s Pavolem Nerudou. O napětí i adrenalin tu rozhodně není nouze, na což zápasníci a lidé z prostředí bojových sportů samozřejmě slyší a ideálně to zapadá do jejich myšlenkových vzorců.

Karlos Vémola je dokonce ambasadorem výukového a zpravodajského portálu PokerArena.cz, který položil základy jeho pokerovým dovednostem. Kdy a kde se pravidla učil Pirát není známo, jisté ale je, že se jeho turnajové pokerové začátky datují minimálně okolo roku 2015.

V současné době se Samuel Krištofič k turnajové struktuře podruhé v krátkém čase vrátil a v rámci turnaje v Card Casinu Bratislava s garancí 10 000 EUR dokonce v neděli 27. listopadu dokráčel až na pěkné 9. místo. Uvidíme, zda se mu v budoucnu podaří posunout pomyslnou laťku o něco výše.

Jak už jsme naznačili v úvodu článku, Samuel Krištofič se zajímá o nejrůznější odvětví. Už poměrně dlouho se věnuje otužování a skrze sociální sítě na toto téma šíří osvětu. Nejvýraznější úspěchy ale posbíral v MMA, kde relativně nedávno držel titul střední váhy organizace Oktagon. Únorovou porážku od Patrika Kincla v říjnu odčinil vítězstvím na body s nebezpečným Zdeňkem Polívkou.

Není žádným tajemstvím, že Samuel Krištofič aktuálně prahne po dvou velkých výzvách. Tou první je odložený souboj s Karlosem Vémolou. V delším časovém horizontu by si pak rád vyzkoušel angažmá v některé z předních zahraničních organizací.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Pirát by si v budoucnu rád odskočil za novými zkušenostmi

Pirát si myslí na Bellator. Mám to v hlavě, přiznává

Samuela Krištofiče, alias Piráta čeká na konci roku největší zápas dosavadní kariéry. Jeho myšlenky a smělé plány však sahají mnohem dále.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ