Šťastný nový rok 2021 přeje FightLive

Šťastný nový rok 2021 Foto: Pixabay

Mnoho úspěchů a pevné zdraví vám přeje FightLive

Rok 2020 neprobíhal úplně hladce a všechny sportovní události, včetně těch bojových, byly zasaženy celosvětovou situací s koronavirem. Nezbývá než popřát ať je nový rok 2021 lepší než ten minulý. S trochou štěstí bychom se totiž mohli opět dočkat turnajů s diváky.

V roce 2021 očekáváme i nadále vzrůstající oblibu bojových sportů v Česku, na Slovensku i v celém světě. Domácí MMA scénu bude i nadále těšit organizace Oktagon, která si připravila první turnaj už na konec ledna. Zapomínat nesmíme ale ani na menší galavečery, jako je například I Am Fighter, nebo Noc Válečníků.

Rok 2021 bude rovněž patřit i boxu. Kromě několika domluvených exhibicí jako například bitva Mayweather vs. Paul, bychom se měli dočkat i souboje století v těžké váze. Anthony Joshua totiž změří síly s Tysonem Furym. Vítěz by se pak stal jednoznačným držitelem všech titulů, což by se stalo poprvé od roku 1999.

Redakce FightLive vám přeje mnoho úspěchů v roce 2021 a hlavně hodně zdraví.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ