Tak přece! Dalším soupeřem Lajoše Kleina bude Ilia Topuria

Období podpisů pokračuje. Svůj druhý oficiální duel v UFC oznámil i slovenský fighter Ludovíť Klein. Navzdory úvodnímu neúspěšnému oťukávání mu na bitvu kývl španělsko-gruzinský toreador Ilia Topuria.

Ľudovít Klein má před sebou další zápas v UFC Foto: Instagram/lajosko.klein

UFC výzva číslo 2: Lajoš Klein vyzve 8. května neporaženého Topuriu

Květen 2021 bude pro česko-slovenského fanouška skutečně plodným měsícem. Po Dvořákovi s Procházkou se v tomto období, konkrétně 8. 5. 2021, vrátí do klece také Lajoš Klein. Na úvodní výzvy Ilia Topuria reagoval s posměchem. Nyní je vše oficiální. Využij fantastický bonus u Fortuny ZDE za pohodlnou online registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

"Mr. Highlight" už má datum a soupeře pro svůj druhý zápas ve slavné MMA organizaci UFC. Samotnému oficiálnímu oznámení duelu s Iliou Topuriou předcházela pikantní estráda. O co šlo?

Lajoš Klein na Instagramu nadhodil svému potencionálnímu soupeři jejich možný vzájemný fight, načež Topuria reagoval dost ironicky a vysloužil si za to smršť negativních zpráv od česko-slovenských fanoušků. Trashtalk mezi oběma kohouty ale pokračoval dál a oba si vzájemně vyměnili několik pikantních slov. V tuto chvíli je ale jisté, že si to budou moci „vyříkat“ přimo v kleci!

POTVRZENO Ľudovít Klein (17-2) vs. Ilia Topuria (10-0)

Lajoš má za sebou povedenou premiéru, když i přes problémy s váhou knockoutoval v září Shane Younga z Nového Zélandu. Jeho tvrdý head kick dost možná cítí Novozélanďan po raním probuzení ještě dnes.

Ilia "El Matador" Topuria má za sebou 2 vízězné zápasy v UFC, ve kterých nejprve porazil Youssefa Zalala a začátkem prosince 2020 vyprovodil v prvním kole Damona Jacksona. Neporažený Španěl s gruzínskými kořeny stojí na prahu elitní TOP 15 pérové váhy a jeho sebevědomí je proklatě vysoko. Věřme, že ho zpět na zem vrátí právě Lajoško, který se dlouhodobě udržuje ve výborné formě a v SFG trénuje s absolutní špičkou mezi MMA bojovníky CZ/SK scény.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Lajoš Klein je známý svými brutálními kopy

Ľudovít Lajoš Klein - profil a zápasy MMA bojovníka

Ľudovít Klein 🧨 je zápasník MMA, který jako první Slovák v historii podepsal smlouvu se slavnou UFC.⚡ Ve své premiéře v nejprestižnější...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ