Tak tohle je výzva! David Dvořák vyzve známého Američana

Chtěl ho, tak ho má mít. Český UFC zápasník David Dvořák měl v posledním období v hlavně jedno konkrétní jméno. A slavná organizace dává duelu zelenou.

David Dvořák má před sebou životní výzvu Foto: Profimedia

David Dvořák se v UFC střetne se známým jménem. Přeruší sérii porážek?

Největší kariérní výzva. I tak můžeme bez nadsázky označit příští duel Davida Dvořáka ve slavné UFC. Český bojovník se 10. června postaví Mattu Schnellovi. O zápas s tímto zkušeným americkým zemařem přitom "Undertaker" spolu s týmem dlouho stál. A vyšlo to!

David Dvořák si klade pořádně vysoké cíle. Po dvou porážkách na body (Nicolau, Kape) ho na číslovaném turnaji UFC 289 čeká pořádně vydatné sousto. Matt Schnell sice v poslední době střídá výhry a porážky, o jeho kvalitách ale netřeba pochybovat.

Borec s přezdívkou "Danger" je momentálně jedním z nejzkušenějších zápasníků žebříčku TOP 10 muší divize, kde mu aktuálně patří 8. příčka, zatímco David Dvořák je 10. Vzájemný souboj i vzhledem k posledním výsledkům jednoznačně dává smysl a za mořem je už teď označován za povedený matchmaking.

sipka Sledujte všechny turnaje UFC na Fortuna TV ZDE

Matt Schnell je především specialista na submise, odkud pramení většina jeho výher. V posledním zápase nestačil na rozjetého Matheuse Nicolaua, který ho knockoutoval zadním plavákem. Na první pohled by tedy cesta k vítězství měla pro Dvořáka vést skrze postoj, ovšem ani zem není českému fighterovi vůbec cizí.

Faktem je, že pro Dvořáka jde po zranění ruky, které utrpěl v posledním utkání s Manelem Kapem, o klíčový zápas, neboť případná třetí porážka v řadě může výrazně zamávat s jeho dalším působením mezi světovou elitou. I proto je potřeba ocenit, že se čerstvý člen armády ČR nebojí takto velké výzvy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Bledá zná termín i jméno příští soupeřky

Tereza Bledá už zná jméno příští soupeřky. Kde bude zápasit?

Talentovaná česká UFC bojovnice Tereza Bledá už ví, kde a s kým půjde do dalšího zápasu. I tentokrát ji prověří velmi houževnatá soupeřka z...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ