Teď nebo nikdy: 3 důvody, proč Samuel Krištofič získá titul

Ostře sledovaná bitva o prozatímní titul střední váhy se neúprosně blíží. Samuel Pirát Krištofič si nic jiného, než připnutí pásu nepřipouští. Stejné plány má ovšem i polský cyborg Marcin Naruszczka.

Pirát v posledním utkání zvítězil na body Foto: OKTAGON MMA

Bitva o titul: Na turnaji Oktagon 26 poznáme dočasného krále střední váhy

Pirát versus Naruszczka. Nablýskaný turnaj Oktagon 26 na pražské Štvanici nabídne už 24. července kromě jiného velmi očekávaný souboj o šampionský pás střední váhy. Jaké jsou hlavní zbraně miláčka fanoušků Samuela Krištofiče?

  • 1.) Technika

Pirát se připravuje v SFG pod Attilou Véghem a technika boje patří mezi jeho největší přednosti. Dokáže dobře pracovat se vzdáleností a zdobí ho skvělý pohyb v postoji. Stejně tak bude mít výhodu, pokud se zápas přenese na zem. Nejen v posledním zápase s Al Matavaem jasně ukázal, že kontrola soupeře na zemi mu nečiní větší obtíže.

  • 2.) Motivace

Vidina titulového pásu a tím i souboje s Karlosem Vémolou hovoří za vše. Sám Pirát Krištofič k titulovému duelu podle svých slov směřoval celou kariéru. Den „D“ nyní přichází. Naruszczka se naproti tomu prakticky celou přípravu chystal na souboj s českou legendou Karlosem Terminátorem Vémolou a změna soupeře na poslední chvíli může sehrát v zápase nemalou roli.

  • 3.) Zkušenosti s 5 kolovým zápasem

Velmi důležitou skutečností, která může v zápase převážit misky vah na jeho stranu jsou větší zkušenosti s pětikolovými zápasy. Poměrně čerstvé zkušenosti proti Robo Pukačovi a Davidu Kozmovi se budou extrémně hodit. Právě šampionská kola (4. a 5.) by nejen podle nás měla být v režii slovenského fightera.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Polský vyzyvatel Marcin Naruszczka je především výborným postojářem, podceňovat ale rozhodně nelze ani jeho zem. Mezi jeho nejsilnější stránky patří velká odolnost a srdce válečníka. Hned 11 výher si připsal na body, což vypovídá o jeho velké zarputilosti a houževnatosti. Na cestu obou titulových uchazečů se podívej v tomto videu.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Juráček vs Boráros na Oktagonu 21, Zdroj OKTAGON MMA

Oktagon 26: Tato Primera vs. Matúš Juráček kurzy a analýza

Duel mezi španělským toreadorem Tato Primerou a Matúšem „Slávistou“ Juráčkem je jedním z nejočekávanějších zápasů turnaje Oktagon 26 na...

Lucie Pudilová a její tvrdý zadní direkt, Zdroj OKTAGON MMA

OKTAGON 26: Talita Bernardo vs. Lucie Pudilová kurzy, analýza

Na vyprodaném turnaji Oktagon 26 jde do boje i Lucie Pudilová. Její soupeřkou je zkušená veteránka UFC a majitelka černého pásu v BJJ...

Miloš Petrášek se vrací do klece na turnaji Oktagon 26

Oktagon 26: Miloš Petrášek vs. Vlado Neferanović - preview

Vysněný comeback! Oblíbený český fighter Miloš „Meloun“ Petrášek se po téměř dvouleté pauze vrací do ostrého zápasu. Restartuje svoji...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ