Tipujeme s Karlosem: Bitvu tvrďáků zvládne lépe Salčák

Nabitá karta turnaje Oktagon 22 (27. 3.) slibuje parádní podívanou. Galavečeru bude vévodit titulová bitva Karlose Vémoly s Milanem Ďatelinkou. Sám Karlos si exkluzivně pro náš web FightLive.cz připravil i tip na jeden z duelů.

Karlos Terminátor Vémola Foto: Karlos Vémola

Tipujeme s Karlosem: Oktagon 22: Bitvu tvrďáků zvládne lépe Salčák

Karlos "Terminátor" Vémola si pro svůj tip vybral zápas na Oktagonu 22 (27. 3. 2021) ve střední váze: Pavel Salčák vs. Ondřej Raška. Tento duel otevře hlavní kartu turnaje a vše nasvědčuje tomu, že uvidíme skutečně neúprosnou bitvu.


"Statisticky velice vyrovnaný zápas. Oba frajery dobře znám, oba budou chtít vyhrát a oba jsou tvrďáci," říká Karlos Vémola. Vyrovnané duely ovšem často rozhodují drobnosti. Nespornou výhodou pro Salina je tvrdý sparring s českým Terminátorem. "Se Salčákem jsem během této přípravy spároval desítky, možná stovky kol." upřesňuje. Právě z toho důvodu věří bojovníkovi z Reinders Gymu. "Peníze sázím na Salčáka," uzavírá svůj tip Karlos.


  • Pavel "Salin" Salčák nepoznal od roku 2019 hořkost porážky. Čtyři výhry v řadě přerušila remíza v posledním zápase proti nebezpečnému Filipu Tomczakovi na Oktagonu 19 (5. 12. 2020). Kromě tréninkového parťáka má Salčák výhodu rovněž i ve větším zápasovém zápřahu.
Pavel "Salin" Salčák (1,45)
Ondřej "Andres" Raška (2,55)
Výhry: 5 / Prohry: 4 / Remízy: 1 Výhry: 7 / Prohry: 7 / Remízy: 0
  • Ondřej Raška se totiž naposledy ukázal na Oktagonu 11 (16. 3. 2019), kde podlehl Václavu Mikuláškovi. Aktuálně má na kontě dvě prohry v řadě. A podle Karlose Vémoly přidá na Oktagonu 22 do zápasového rekordu další porážku.

Původně se měl na Oktagonu 22 představit i Karlosův parťák z London Shootfighters Javid Basharat. Bohužel jeho soupeř Luca Iovine se zranil a  tento duel tak neuvidíme.

sipka Na celé video Karlose Vémoly pro FightLive.cz se podívejte na našem Facebooku

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ