Tipujeme s Karlosem: Věřím Kozmovi, ve 4. a 5. kole urve výhru

Před startem extrémně očekávaného turnaje Oktagon 24 se s námi podělil o svoje predikce a tipy Karlos Terminátor Vémola. Jak on vidí „bitvu o Vémolu“ a kde se bude lámat chléb v titulovém zápase velterové váhy mezi Davidem Kozmou a Apollo Silvou?

Karlos Vémola tipuje průběh zápasů na Oktagonu 24 Foto: Karlos Vémola

Tipujeme s Karlosem: Pešta má nezkušeného soupeře a zápas je formalitou. Na Štvanici půjdu o titul se Spicelym

Turnaj Oktagon 24 se nezadržitelně blíží. Parádně poskládaná fight card s titulovou bitvou Kozma vs. Apollo je tou nejlepší pozvánkou. Hodně co říct má i Karlos Vémola, který už za pár hodin pozná svého příštího vyzyvatele o šampionský pás střední váhy. Ten vzejde ze zápasu Spicely - Naruszczka. Terminátor nepochybuje o vítězství právě amerického veterána UFC Erica Spicelyho, který má za sebou podle jeho slov mnohem těžší zápasy a hlavně černý pásek v BJJ.

Stejně jednoznačně vidí chovatel krokodýlů i zápas Viktora Pešty s Riccardem Nosigliou. Řečnickou otázkou se zároveň ptá, proč má organizace Oktagon Peštu tolik ráda a předhazuje mu takhle nezkušeného zápasníka.

sipka Sleduj zajímavosti a zákulisní info přímo z turnaje Oktagon 24 na našem Instagramu ZDE

Cverminátor i ve svých letech maká a já mu věřím, Kozma svůj titul obhájí

Jeden ze zápasů, který Karlose i fanoušky zajímavá úplně nejvíc je duel Cverna - Vojčák. Alexander Cverna, zvaný Cverminátor, je totiž Vémolovým dlouholetým svěřencem a kamarádem. Podle vlastních slov by při samotném zápase neměl chybět v jeho rohu.

Aktualizováno: Alex Cverna se zranil a do zápasu nenastoupí

Nejčernější obavy fanoušků a promotérů se bohužel znovu naplnily. V sobotu odpoledne organizace Oktagon informovala o přetrhaných vazech v kotníku kladenského Cverminátora. Ten tak opět není schopen zápasit, což je s vysokou pravděpodobností jeho konečné v domácí organizaci.

Na rozdíl od většiny fanoušků vidí Karlos Vémola jako vítěze souboje o krále velteru současného šampiona Davida Kozmu. V jeho očích nebyla v Apollova fyzická kondice v posledních zápasech dobrá a právě to v šampionských kolech (4. a 5.) rozhodne o obhajobě Růžového Pantera na body. Na Karlosova slova směrem k dnešnímu turnaji se podívej v tomto videu:

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kozma bude na Oktagonu 24 bojovat s Apollem

Kde sledovat Oktagon 24: Kozma vs. Apollo? V livestreamu živě

Turnaj Oktagon 24 ⭐ s titulovou bitvou Kozma vs. Apollo se koná už dnes od 18:00. ✔️ Podívejte se na kompletní návod ke sledování...

Viktor Pešta odpovídá na otázky FightLive

Viktor Pešta: Proti Nosigliovi je důležité pohlídat si start

Viktor Pešta má před sebou další zápas ve váze do 93 kilogramů. Před soubojem s Riccardem Nosigliou zodpověděl pro FightLive několik...

logo, OKTAGON MMA

„Na turnaje Oktagon se vrací fanoušci“ oznámil Novotný

Závěr týdne sebou přináší jednu velmi příjemnou zprávu. Ondřej Novotný totiž v neděli večer oznámil, že už na nejbližším turnaji Oktagon 24...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ