Tisková konference OKTAGON TIME startuje dnes v 18:00

Žhavé aktuality, ambiciozní plány i pikantní zajímavosti. Organizace Oktagon dnes na tiskové konferenci odhalí vše důležité pro nadcházející období.

Ondřej Novotný s Pavolem Nerudou dnes odhalí plány organizace Foto: OKTAGON MMA

Organizace Oktagon MMA dnes od 18:00 zveřejní nejbližší plány a cíle

Tam, kde to všechno začalo. Organizace Oktagon dnes od 18:00 v divadle Royal pořádá tiskovou konferenci u příležitosti velkolepého Summer Festu na pražské Štvanici. Ten bude součástí nejkrásnějšího turnaje roku Oktagon 26, na který se upíná zrak domácí i světové MMA scény. Právě v Theatre ROYAL bylo v minulosti zveřejněno několik grandiozních projektů organizace, a stejně tak tomu bude i dnes.

A co se bude na tiskovce probírat? Organizace Oktagon slibuje odhalení budoucích akcí, třaskavé staredowny i pohled do zákulisí svého fungování. Řeč bude i o proběhnuvších akcích a turnajích pořádaných v pevnosti Brno. Bude toho hodně. A bude to mít grády! Nenech si informacemi nabitou tiskovou konferenci ujít ani ty.

TISKOVÁ KONFERENCE OKTAGON TIME
📌Kdy čtvrtek 22. července, 18:00
📌Kde Theatre Royal, Praha 2 - Vinohrady (mapa) / YouTube Oktagonu
📌Vstupné 100 Kč / kapacita je omezená
📌Program Plány i zhodnocení akcí a projektů

Už v pátek naváže na čtvrteční tiskovku ranní vážení bojovníků v rámci turnaje Oktagon 26. Celá akce proběhne za doprovodu vystoupení několika hudebníků v čele s rapperem Rytmusem, nebo Marpem a jeho Troublegangem i spousty dalších.

Tiskovka Oktagon Time živě - online livestream

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Samuel Krištofič se na Štvanici utká o titul

OKTAGON 26: Krištofič vs Naruszczka: datum a program

Turnaj Oktagon 26 ⭐ s hlavním zápasem Pirát vs. Naruszczka o titul proběhne na Štvanici 24. července. ❤️ Podívejte se na kompletní...

Daniel Škvor bude bojovat na Oktagonu 26

Oktagon 26 Štvanice: Daniel Škvor vs. Ilya Lupinov kurzy

Daniel Škvor nastoupí na Oktagonu 26 do svého druhého zápasu v MMA. Podaří se mu zvítězit? Podívejte se na vypsané kurzy a návod ke...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ