Tiskovka plná nenávisti, Clash of The Stars oznámila zápasy

Organizace Clash of the Stars na pondělní tiskové konferenci oznámila detaily nadcházejícího pátého turnaje s podtitulem Clash of the Stars na pátou – The champ is here.

Tadeáš Veselý a Tadeáš Růžička byli na staredownu plní emocí Foto: YouTube

Clash of the Stars na pátou – The champ is here: Mawar, Datel, Diego Kotlár či Karlos Benda

Karta s největším potenciálem. Tímto ambiciozním tvrzením odstartovali Tomáš Linh Le Sy a Jakub Jíra tiskovou konferenci z pražského klubu Duplex. Na pátém galavečeru, který proběhne v sobotu 10. června, dojde na několik hodně vyostřených osobních sportů, bitvu trpaslíků i zápas nevidomého bojovníka.

Mezi nové tváře organizace Clash of the Stars se nově zařadili například kontroverzní tiktoker Tadeáš Kuběnka, nebo výškově handicapovaní bijci, kteří si říkají Obr a Malej Zmijozel. O historicky první titul ve váze do 84 kg se střetnou Marek Datel Valášek a Tomáš Dynamo Križan.

Zdaleka nejvíce emocí a testosteronu bylo ale k vidění v závěrečné fázi tiskovky, kdy se na pódiu sešli Tadeáš Mawar Růžička s Tadeášem Veselým a Karlos Benda s Diegem Kotlárem. Právě mezi touto čtveřicí to zdaleka nejvíce vřelo a nouze nebyla o slovní výlevy i pokusy o fyzické napadení při staredownu.

  • Clash of the Stars na pátou – The champ is here
  • 10. 6. O2 Universum

sipka Na všechny zápasy si již můžete vsadit u Fortuny s bonusem za jednoduchou online registraci

Kurzy Clash 5

Na celou tiskovou konferenci se mžete podívat v tomto videu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ