Tituloví nájezdníci zvládli úspěšně první test na váze

Páteční ranní vážení před turnajem Oktagon 42 přineslo první nutnou součást očekávaného galavečeru. Kdo úvodní boj zvládl s přehledem a kdo naopak zklamal?

Losene Keita navážil bez problémů Foto: OKTAGON MMA

Tichota zaslouží uznání, navzdory krátkém času zvládl šampionskou váhu. Neomylně navážil i Keita

První zájímavé momenty v rámci turnaje Oktagon 42 v Bratislavě máme za sebou. Účastníci bratislavského turnaje absolvovali oficiální vážení a až na jednu výjimku šlo tentokrát všechno hladce. Oba aktéři hlavního titulového zápasu o prozatímní pás pérové váhy zvládli první úkol na výbornou. V sobotu se jde bojovat.

Tituloví aspiranti v hvězdy největšího taháku turnaje Oktagon 42, Jakub Tichota i Losene Keita, si na váze počínali bez problémů. Teď přichází na řadu doplňování živin, vitamínů a minerálů. S nelítostnou váhou se tentokrát výborně popasovala většina bojovníků.

  • Veřejné vážení proběhne dnes v 17:00 v OC Eurovea v Bratislavě

Pořádnou ostudu si ale uřízl český zástupce Michal Kotalík, který převážil o 5 kilogramů. Po dohodě s norským soupeřem bylo stanoveno, že Kotalík nesmí v sobotu v 17:00 vážít více než 92 kilogramů. Kvůli zdravotním problémům Dominica Schobera se ruší zápas s Jamesem Lewisem.

Tradičně fantastickou formou se na váze prezentovali například Jakub Dohnal, Matouš Kohout, Marek Bartl či Roman Paulus. Oktagon zároveň oznámil, že 30. září 2023 se v Bratislavě opět uskuteční galavečer.

sipka Výsledky oficiálního vážení najdete zde

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Bojovník lehké váhy Oktagonu Losene Keita

Losene Keita - životopis a zápasy MMA bojovníka

Je mladý, nespoutaný a extrémně kvalitní ✔️. V kariéře neporažený Belgičan s guinejskými kořeny Losene Keita ⚡ vlétl na půdu Oktagonu ve...

Karol Ryšavý se chystá na svůj návrat do klece

Ryšavého srostlou čelist jako první otestuje nažhavený Kohout

Jedním z nejzajímavějších zápasů sobotního turnaje Oktagon 42 v Bratislavě je česko-slovenské derby Ryšavý vs. Kohout. Co čekat od souboje...

Marek Bartl je na další zápas správně nažhavený

U Topuze vidím hodně mezer a chci je využít, hlásí Marek Bartl

Stálice domácí MMA scény, Marek Bartl, už netrpělivě vyhlíží svého dalšího soupeře. Jak hodnotí aktuální přípravu a kde má podle něj Selim...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ