Tomáš Deák ohlásil termín i soupeře pro příští zápas v ACA

Bývalý šampion organizace Oktagon a jedna z hlavních tváří slovenské MMA scény zná datum příštího zápasu. Tomáš Deák vyzve Rusa Israfilova. Zápasit se bude na turnaji ACA 128 v běloruském Minsku.

Tomáš Deák plánuje zasadit další úder už 11. září! Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Tomáš Deák se představí na turnaji ACA 128. Jeho formu prověří zástupce tvrdé ruské školy

Kdo si počká, ten se dočká. V případě Tomáše Deáka bylo ale čekání pořádně dlouhé. Svěřenec Ilji Škondriče z bratislavské OFA se kvůli vleklým zdravotním komplikacím představí v ostrém zápase po 10 měsících. V zádech má navíc nepříjemnou sérii dvou porážek, včetně neúspěšného debutu v prestižní ruské organizaci ACA proti Mikaelu Silanderovi.

30letý slovenský fighter Tomáš Deák poměří své síly 11. září 2021 s ruským bojovníkem Emranem Israfilovem. Ten má na svém kontě ve 22 letech 6 výher a 1 porážku, kterou utrpěl v posledním zápase. Talentovaný Rus se na zápas načekal ještě o něco déle, neboť naposledy se v kleci představil 5. září minulého roku.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Pozornost česko-slovenských fanoušků se tak v tentýž den bude ubírat nejen směrem k velmi očekávanému bratislavskému turnaji Oktagon 27, ale i právě galavečeru ACA 128 s účastí Tomáše Deáka. Věřme, že se slovenský specialista na boj na zemi vrátí na vítěznou vlnu a bude v ruské organizaci čelit dalším atraktivním výzvám.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vojto Barborík a Ivan Buchinger zabojují o pás pérové váhy organizace Oktagon MMA

Oktagon 27: Buchinger vs. Barborík kurzy, program a preview

Oktagon po dlouhé době opět zavítá na Slovensko✔️. Vše důležité, včetně fight card a sázkových kurzů ☝ na jednotlivé zápasy, najdeš v...

Makhmud Muradov je před dalším zápasem v UFC ve skvělé formě

UFC Fight Night: Muradov vs. Meerschaert - datum a preview

Mach Muradov se chystá na svůj čtvrtý zápas v UFC. Tentokrát jeho formu prověří☝ americký BJJ specialista Gerald Meerschaert. Analýzu...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ