Třaskavá bitva na Heroes Gate 25 se bohužel znovu odkládá

Tento zápas je snad zakletý. Pikantní fight a hlavní tahák galavečeru Heroes Gate 25 musí znovu měnit termín. Proč na vyhrocený střet nedojde?

Petr Vondráček se ani tentokrát s Petrem Karešem neutká Foto: Instagram/vondracekk1

Duel Kareš vs. Vondráček se opět ruší, na vině jsou zdravotní problémy

Několikrát odložený zápas Petra Vondráčka s Petrem Karešem se ani tentokrát neuskuteční. Zajímavý střet dvou kontroverzních zápasníků, který už několik let doprovází hodně ostrý trashtalk z obou stran, se měl uskutečnit již tento čtvrtek na akci Heroes Gate 25. Nyní je ale jasné, že v tomto termínu se souboj neuskuteční.

Galavečer Heroes Gate 25 tak přichází o hlavní lákadlo. Zápas musel tentokrát zrušit Petr Vondráček pro blíže nespecifikované zdravotní problémy. Ve svém vyjádření to okomentoval následovně:

"Bohužel se s Petrem Karešem nemohu ve čtvrtek utkat, jekoliž už deset dní netrénuju a právě teď dobírám druhé antibiotika a moje tělo je velice oslabené. Po domluvě s mým doktorem jsme se rozhodli zápas zrušit, zároveň už pracujeme s protistranou na novém termínu zápasu. Chci se omluvit Láďovi Kutilovi a všem fanouškům, co si kvůli mému zápasu zakoupili VIP stoly. Bohužel za této situace nemůžu do zápasu nastoupit".

Fanoušci přitom tento duel očekávají už více než 2 roky, kdy měl původně proběhnout ještě v organizaci XFN. Srovnání účtů přímo v ringu pod pravidlami K1 mělo proběhnout na akci Heroes Gate, jehož promo si vzala na starost organizace Oktagon MMA. A právě v rámci rozhovoru s Ondřejem Novotným létaly vzduchem nejen nevybíravá slova, ale také pěsti. Oficiální zápas se však znovu nuceně odkládá.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ